Tarcze ZIMMERMANN SPORT Przód - FIAT PALIO 257mm
Opis
Tarcze hamulcowe Zimmermann Sport - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 230.2359.52Specyfikacja:Średnica zewnętrzna [mm]: 257Grubość [mm]: 20Minimalna grubość [mm]: 18,2Wysokość [mm]: 40,5Wzór otworów/Ilość otworów: 6/4średnica otworu 1 [mm]: 98śr. nitu [mm]: 59Numer ABE: KBA 60872Ciężar [kg]: 4,73Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieTyp tarczy hamulcowej: perforowanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Fiat PALIO (178BX)1.0 45 kW 1996.04 -> 2003.101.0 56 kW 1996.04 -> 2003.101.2 44 kW 1997.07 -> 2002.081.2 50 kW 1999.06 -> 2000.101.2 54 kW 1998.06 -> .1.4 70 kW 2003.06 -> .1.4 51 kW 1996.04 -> 2002.101.4 Cat 51 kW 1996.04 -> 2001.081.5 62 kW 2004.06 -> .1.5 57 kW 1996.04 -> 2000.121.6 16V 74 kW 1996.04 -> 2002.10Fiat PALIO Weekend (178_)1.2 (178DYA1A) 44 kW 2001.02 -> .1.2 LPG 44 kW 1997.07 -> 2002.081.2 Flex 44 kW 1997.07 -> 2002.081.2 50 kW 1999.06 -> 2002.101.2 52 kW 2004.06 -> .1.2 Flex 52 kW 2004.01 -> 2005.121.2 (178DX.
G1A) 54 kW 1996.04 -> 2001.021.2 59 kW 2001.09 -> .1.4 51 kW 1997.07 -> 2001.081.4 57 kW 2005.10 -> .1.5 Bipower 57 kW 2001.10 -> 2004.101.5 62 kW 2002.02 -> .1.6 16V 68 kW 1997.07 -> 2003.101.6 16V (178DX.
D1A) 74 kW 1996.04 -> 2001.021.6 16V (178DYC1A06) 76 kW 2001.02 -> .1.7 TD (178DX.
H1A) 51 kW 1996.04 -> 2001.031.9 D (178DYD1A07) 46 kW 2001.03 -> .1.9 JTD 59 kW 2001.09 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
