Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

GATES Pasek klinowy wielorowkowy,Micro-V 6PK1138

55,83 zł
Dostawa od 12,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

GATESPASEK MICRO-V Pasek klinowy wielorowkowy, Micro-VG 6PK1138Materiał EPDM (etylen-propylen-dien-kauczuk)Kolor czarnyIlożć żeber 6Szerokość [mm] 21.36Długość [mm] 1138Przestrzegaj danych technicznychKod EAN: 5412571003840ZASTOSOWANIEARO 10 1.9 D F8QA6 48 65 1870 1992.09 - 2006.10ARO 10 1.9 TD F8QT 69 94 1870 1997.06 - 2006.10DAIHATSU CHARADE 1.33 16V 1NR-FE 73 99 1329 2011.05 -FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.

AD) 182 A1.000 108 147 1998 1995.10 - 1998.07FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 182 B7.000 113 154 1998 1998.07 - 2001.10FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 182 A1.000 108 147 1998 1996.08 - 1998.09FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 175 A3.000 162 220 1998 1996.08 - 2000.08FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 182 B3.000 113 154 1998 1998.04 - 2000.08FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 182 A1.000 108 147 1998 1996.09 - 1999.04FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 182 B7.000 113 154 1998 1999.04 - 2001.01FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 185 A8.000 110 150 1998 2001.01 - 2002.05FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 182 A1.000 108 147 1998 1996.09 - 1999.04FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 182 B7.000 113 154 1998 1999.04 - 2003.02FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 185 A8.000 110 150 1998 2001.01 - 2002.05FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 213 290 3496 2010.01 -FORD USA EXPLORER 3.5 216 294 3496 2010.10 -FORD USA EXPLORER 3.5 4WD 216 294 3496 2010.10 -FORD USA EXPLORER 3.5 4WD 254 345 3496 2014.01 -FORD USA EXPLORER 3.5 4WD 183 249 3496 2014.01 -FORD USA F-150 Standard Cab Pickup 3.5 4WD 272 370 3496 2014.09 -FORD USA FLEX 3.5 AWD 265 360 3496 2009.09 -FORD USA TAURUS 3.5 AWD 272 370 3496 2009.09 -HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1) F20C VTEC 177 240 1997 1999.06 -LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 182 B7.000 113 154 1998 1999.07 - 2000.09LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 185 A8.000 110 150 1998 2000.09 - 2005.10LANCIA LYBRA (839_) 2.4 20V 192 A2.000 125 170 2446 2001.10 - 2005.10LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) 182 B7.000 113 154 1998 1999.07 - 2000.09LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 185 A8.000 110 150 1998 2000.09 - 2005.10MAZDA CX-9 (TB) 3.5 CYC4 193 263 3496 2007.01 -MAZDA CX-9 (TB) 3.7 CAY1, CAY5, CAY6 204 277 3726 2007.01 -MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD CA, CAY1, CAY5, CAY6 204 277 3726 2007.01 -MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) F8QT 66 90 1870 1996.10 - 2000.09MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 TD (DA4A) F8QT 66 90 1870 1996.10 - 2000.09OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 19 DJ, 19 DL 44 60 1870 1997.01 - 2001.12OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D F8Q 606, F8Q 600 44 60 1870 1998.03 - 2001.08OPEL ARENA Nadwozie pełne (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 19 DJ, 19 DL 44 60 1870 1997.01 - 2001.12OPEL ARENA Nadwozie pełne (TB, TF) 1.9 D F8Q 606, F8Q 600 44 60 1870 1998.03 - 2001.08RENAULT 21 (B48_) 1.7 F2N 711, F2N 754 65 88 1721 1989.07 - 1993.05RENAULT 21 (B48_) 1.7 F2N 712, F3N 726 55 75 1721 1989.07 - 1993.05RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F) F3N 726 54 73 1721 1989.09 - 1992.10RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E) F3N 722, F3N 723 66 90 1721 1989.09 - 1994.06RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48M) F2N 750 54 73 1721 1986.06 - 1989.12RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48E) F3N 722, F3N 723 69 94 1721 1986.06 - 1989.12RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K/S481) F2N 712 55 75 1721 1986.06 - 1993.03RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K/S482) F2N 710 65 88 1721 1986.10 - 1988.12RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48N) F2N 752 64 87 1721 1987.06 - 1989.04RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 Cat (K48F) F3N 726 54 73 1721 1988.05 - 1993.06RENAULT 21 kombi (K48_) 1.7 (K48E) F3N 722, F3N 723 66 90 1721 1989.10 - 1993.12RENAULT 21 Nadwozie pełne (S48_) 1.7 F2N 710 65 88 1721 1986.06 - 1995.04RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L481) F2N 712 55 75 1721 1986.03 - 1987.12RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L482) F2N 710 65 88 1721 1986.03 - 1993.03RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48E) F3N 722, F3N 723 69 94 1721 1986.03 - 1994.02RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 F3N 722, F3N 723 70 95 1721 1986.04 - 1989.06RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48M, L48F) F2N 750, F3N 726 54 73 1721 1986.07 - 1994.02RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48N) F2N 752 64 87 1721 1987.06 - 1989.04RENAULT 21 sedan (L48_) 1.7 (L48E) F3N 722, F3N 723 66 90 1721 1989.09 - 1994.02RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L426) F2N 700, F2N 704 59 80 1721 1984.09 - 1989.12RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42N) F2N 708, F2N 710, F2N 798 65 88 1721 1986.10 - 1988.12RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42L) F2N 730 55 75 1721 1986.10 - 1988.12RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42F) F3N 718 54 73 1721 1986.10 - 1988.12RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42E) F3N 708 69 94 1721 1987.06 - 198