Tarcze Klocki BOSCH Przód VW GOLF VI PLUS 312mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 058Specyfikacja:średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 424 797Specyfikacja:Grubość [mm]: 20Wysokość 1 [mm]: 71,4Wysokość 2 [mm]: 66Szerokość 1 [mm]: 155,2Szerokość 2 [mm]: 156,4System hamulcowy: ATEInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2013.121.2 TSI 77 kW 2009.11 -> 2013.121.4 16V 55 kW 2005.01 -> 2006.111.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2013.121.4 FSI 66 kW 2005.07 -> 2006.111.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2013.121.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.061.4 TSI 118 kW 2008.06 -> 2013.121.4 TSI 125 kW 2006.05 -> 2008.061.6 75 kW 2005.05 -> 2013.121.6 MultiFuel 75 kW 2007.11 -> 2013.121.6 BiFuel 75 kW 2009.05 -> 2013.121.6 FSI 85 kW 2005.01 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2005.05 -> 2008.061.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2013.121.6 TDI 77 kW 2009.03 -> 2013.121.9 TDI 66 kW 2005.05 -> 2008.121.9 TDI 77 kW 2005.01 -> 2009.012.0 TDI 81 kW 2009.01 -> 2013.122.0 TDI 96 kW 2005.05 -> 2007.052.0 TDI 100 kW 2005.05 -> 2013.122.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2011.052.0 TDI 16V 103 kW 2005.01 -> 2013.12Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.111.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 R 195 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.2 TSI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.072.5 125 kW 2009.07 -> 2010.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
