Szczotki 142223 H-CARGO
Opis
Szczotki HC-CARGO 142223Fabrycznie nowe Szczotki 142223 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego szczotek w Twoim rozruszniku.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyNapiecie 12, Dlugosc przewodu 20.00, Liczba szczotek 1, Dlugosc 10.50, Grubosc 5.35, Wysokosc 18.35HC Standard Linegotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: Szczotkotrzymacze rozrusznikaInformacje o produkcieDane elektryczneNapiecie 12WymiaryDlugosc przewodu 20.00Liczba szczotek 1Dlugosc 10.50Grubosc 5.35Wysokosc x18.35Zastępuje│Lista częściNumer konkurenta142223 DENSO142223 xHC-CARGOO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
