Koło pasowe z wolnobiegiem 332303 HC-CARGO
Opis
Koło pasowe z wolnobiegiem 332303 HC-CARGONowe koło pasowe alternatora 332303 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 5.00, Odleglosc (tyl) 0.90, Wolnobieg Z, Szerokosc 36.40, Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiem, Srednica otworu 17.00, Rowki 7, Glebokosc w 8.90, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 59.10, Uwaga Pulley tool: HC-CARGO 210948.
Brand new HC Alternator pulleyHC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraKatalogUwaga Pulley tool: HC-CARGO 210948.
WymiaryPomiar 1 rowka 5.00Odleglosc (tyl) 0.90Wolnobieg ZSzerokosc 36.40Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiemSrednica otworu 17.00Rowki 7Glebokosc w 8.90Kier. obrotu CWTyp pasa WielopasoweRozmiar gwintu M16-1.50Sredn. zewn. 59.10Zastępuje│Lista częściNumer OEYC1T10A352AC FORDYC1U10A352BA FORD854225 VOLUNDNumer konkurentaAFP0013 AUTOSTARTER POLANDAFP0078 AUTOSTARTER POLANDAFP4003V AUTOSTARTER POLANDAFP0013INA AUTOSTARTER POLANDAFP4003INA AUTOSTARTER POLANDF00M991078 BOSCHF00M991116 BOSCHF00M991192 BOSCH332303 HC-CARGOF563432 INARMO335621 JAHN535007030 LUK535015900 LUK535015910 LUKORC0016 UNIPOINT2491266 WAIEC4092 WOOD AUTO SUPPL5403 ZEN DO BRASILKoło alternatorów: O producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
