Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Gates Termostat Nissan Almera/primera/sunny Toyot

76,67 zł
Dostawa od 14,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

GATESTERMOSTATNISSAN ALMERA/PRIMERA/SUNNY TOYOTA AVENSIS/COROLLA 1.6-2.4 91- SZT GATES ,Termostat, środek chłodzącyWłaściwościRodzaj koprusu bez obudowyTemperatura otwarcia [°c] 82,0Kod EAN: 5414465400599G TH31282G1ZASTOSOWANIECHERY ORIENTAL SON 2.0 (B11) 4G63-S 92 125 1997 2003.02 -CHERY TIGGO 2.0 4WD 4G63-S4M 92 125 1997 2005.03 - 2009.11CHERY TIGGO 2.4 4G64-S4M 95 129 2350 2005.03 - 2008.12CHERY TIGGO 2.4 Napęd na 4 koła 4G64-S4M 95 129 2350 2005.11 - 2008.12LEXUS ES (_V4_) 3.5 (GSV40_) 2GR-FE 204 277 3456 2006.05 - 2012.06LEXUS ES (_V6_) 250 (AVV60_, ASV60_) 2AR-FE 135 184 2494 2012.06 -LEXUS ES (_V6_) 350 (GSV60_) 2GR-FE 204 277 3456 2012.06 -LEXUS ES (_V6_) 350 (GSV60_) 2GR-FE 183 249 3456 2012.06 -LEXUS ES (MCV_, VZV_) 3.0 (MCV30_, MCV20_) 1MZ-FE 140 190 2995 1996.10 - 2001.07LEXUS ES (MCV_, VZV_) 3.0 (MCV30_) 1MZ-FE 157 213 2995 2001.08 - 2006.10LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 250 (VZV21_) 2VZ-FE 118 160 2507 1989.12 - 1991.12LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 300 (VCV10_) 3VZ-FE 138 188 2959 1991.09 - 1997.12LEXUS IS II (_E2_) 220d (ALE20) 2AD-FHV 130 177 2231 2005.08 - 2012.07LEXUS IS II (_E2_) 200d (ALE20_) 2AD-FTV 110 150 2231 2010.07 - 2012.07LEXUS LS (_F1_) 400 (UCF10_) 1UZ-FE 180 245 3969 1989.12 - 1995.12LEXUS LS (_F2_) 400 (UCF20_) 1UZ-FE 194 264 3969 1994.12 - 1997.08LEXUS RX (_L1_) 270 (AGL10_) 1AR-FE 138 188 2671 2008.12 - 2015.10LEXUS RX (_L1_) 350 AWD (GGL15_) 2GR-FE, 2GR-FXE 204 277 3456 2008.12 - 2015.08LEXUS RX (_L1_) 450h AWD (GYL15_) 2GR-FXE 183 249 3456 2008.12 - 2015.10LEXUS RX (_L1_) 450h (GYL10_) 2GR-FXE 183 249 3456 2008.12 - 2015.10LEXUS RX (_L1_) 350 (GGL10_) 2GR-FE 202 275 3456 2009.01 - 2015.09LEXUS RX (_U3_) 300 (MCU35_) 1MZ-FE 150 204 2995 2003.05 - 2008.12LEXUS RX (_U3_) 330 (MCU38_) 3MZ-FE 171 232 3311 2003.04 - 2006.01LEXUS RX (_U3_) 330 AWD (MCU38) 3MZ-FE 171 232 3311 2003.04 - 2008.12LEXUS RX (_U3_) 400h AWD (MHU38_) 3MZ-FE 155 211 3311 2004.09 - 2008.12LEXUS RX (_U3_) 400h (MHU38_) 3MZ-FE 155 211 3311 2005.09 - 2008.12LEXUS RX (_U3_) 350 (GSU30_) 2GR-FE 203 276 3456 2006.01 - 2008.12LEXUS RX (_U3_) 350 AWD (GSU35_) 2GR-FE 203 276 3456 2006.02 - 2008.12LEXUS RX (MCU15) 300 AWD (MCU15_) 1MZ-FE 164 223 2995 1998.01 - 2003.02LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_) 1MZ-FE 148 201 2995 1998.01 - 2003.02LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_) 1MZ-FE 164 223 2995 1999.10 - 2003.02LEXUS RX (MCU15) 300 AWD 1MZ-FE 148 201 2995 2000.10 - 2003.05LEXUS SC coupe (_ZZ3_) 400 1UZ-FE 194 264 3969 1991.08 - 2000.06LEXUS SC coupe (_ZZ3_) 400 1UZ-FE 187 254 3969 1991.09 - 1995.12MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4N13 85 116 1798 2010.06 -MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD 4N13 110 150 1798 2010.06 -MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD 4N13 85 116 1798 2010.06 -MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4N13 110 150 1798 2010.06 -MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.2 Di-D 4WD 4N14 110 150 2268 2013.04 -MITSUBISHI ASX Van (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD 4N13 110 150 1798 2010.06 -MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 4G92 (SOHC 16V) 66 90 1597 1995.07 - 2006.06MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 4G92 (SOHC 16V) 73 99 1597 1997.05 - 2006.06MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 4G92 (SOHC 16V) 70 95 1597 1998.12 - 2006.06MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) 4G93 (SOHC 16V) 85 116 1834 1995.07 - 1997.07MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 4G92 (SOHC 16V) 66 90 1597 1996.09 - 2006.06MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 4G92 (SOHC 16V) 73 99 1597 1997.05 - 2006.06MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 4G92 (SOHC 16V) 70 95 1597 1998.12 - 2006.06MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 (DA2A) 4G93 (SOHC 16V) 85 115 1834 1996.09 - 1997.09MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII 4G63 Turbo 206 280 1997 1999.11 - 2006.06MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) 4G92 (SOHC 16V) 83 113 1597 1992.04 - 1996.04MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) 4G92 (SOHC 16V) 84 114 1597 1993.08 - 1995.08MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A) 4G92 (SOHC 16V) 66 90 1597 1994.02 - 1996.04MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) 4G93 (DOHC 16V) 103 140 1834 1992.04 - 1996.04MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A) 4G13 (12V) 55 75 1299 1996.05 - 2000.06MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A) 4G13 (16V) 60 82 1299 2000.06 - 2003.09MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A) 4G92 (SOHC 16V) 66 90 1597 1996.05 - 2000.09MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 4G92 (SOHC 16V) 76 103 1597 2000.09 - 2003.09MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 CZT 4G15T 110 150 1468 2005.03 - 2012.06MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 Ralliart R 132 180 1468 2010.02 - 2012.06MITSUBISHI DELICA / SPAC