Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcza TRW Tył GOLF V, GOLF VI, JETTA IV 253mm

115,87 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcza hamulcowa TRW - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF4276Specyfikacja:Wymiar gwintu: 15,3Wysokość [mm]: 51średnica [mm]: 253Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 7średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.021.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.051.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> 2016.051.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 90 kW 2011.11 -> 2016.051.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 110 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 118 kW 2011.03 -> 2016.052.0 GTI 155 kW 2012.05 -> 2016.052.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2016.052.0 R 195 kW 2013.01 -> 2016.051.6 TDI 77 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TDI 81 kW 2013.11 -> 2016.052.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2016.05Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)2.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.07Volkswagen JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> 2017.122.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.5 125 kW 2010.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.