Tarcza TRW Przód VW JETTA III, JETTA IV 280mm
Opis
Tarcza hamulcowa TRW - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF4294Specyfikacja:średnica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.6 81 kW 2015.09 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> 2017.122.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.5 125 kW 2010.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
