Tarcza BOSCH Przód AUDI A4 B8 B9 A5 314mm
Opis
Tarcza hamulcowa Bosch - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 467Specyfikacja:średnica [mm]: 314Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24,9Minimalna grubość [mm]: 23Wysokość [mm]: 52,2średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 68Ilość otworów: 5średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A4 (8K2, B8)1.8 TFSI 88 kW 2008.01 -> 2015.121.8 TFSI 118 kW 2007.11 -> 2012.031.8 TFSI quattro 118 kW 2008.09 -> 2012.031.8 TFSI 125 kW 2011.11 -> 2015.121.8 TFSI quattro 125 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TFSI 132 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI quattro 132 kW 2009.11 -> 2012.032.0 TFSI flexible fuel 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI flexible fuel quattro 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2015.123.0 TFSI quattro 200 kW 2012.02 -> 2015.123.2 FSI 195 kW 2008.09 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2007.11 -> 2012.032.0 TDI 88 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TDI 100 kW 2007.11 -> 2015.122.0 TDI 105 kW 2007.11 -> 2015.122.0 TDI quattro 105 kW 2008.11 -> 2015.122.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2015.122.0 TDI 125 kW 2008.01 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.01 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2015.122.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2015.122.7 TDI 120 kW 2007.11 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2007.11 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.11 -> 2015.123.0 TDI quattro 155 kW 2008.06 -> 2010.053.0 TDI quattro 176 kW 2007.11 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.11 -> 2015.12Audi A4 (8W2, B9)1.4 TFSI 110 kW 2015.08 -> .35 TFSI Mild Hybrid 110 kW 2018.12 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI Mild Hybrid 140 kW 2018.09 -> .45 TFSI 180 kW 2018.07 -> .45 TFSI quattro 180 kW 2018.07 -> .2.0 TFSI 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.09 -> .45 TDI quattro 170 kW 2018.07 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.05 -> 2018.083.0 50 TDI quattro 210 kW 2018.07 -> .
Audi A4 Avant (8K5, B8)1.8 TFSI 88 kW 2008.04 -> 2015.121.8 TFSI 118 kW 2007.11 -> 2012.031.8 TFSI quattro 118 kW 2008.09 -> 2012.031.8 TFSI 125 kW 2011.11 -> 2015.121.8 TFSI quattro 125 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TFSI 132 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI flexible fuel 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI flexible fuel quattro 132 kW 2009.11 -> 2015.122.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2015.123.0 TFSI quattro 200 kW 2012.02 -> 2015.123.2 FSI 195 kW 2008.09 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2008.04 -> 2012.032.0 TDI 88 kW 2008.06 -> 2015.122.0 TDI 100 kW 2008.04 -> 2015.122.0 TDI 105 kW 2008.04 -> 2015.122.0 TDI quattro 105 kW 2008.04 -> 2015.122.0 TDI 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2015.122.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2015.122.0 TDI 125 kW 2008.04 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2015.122.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2015.122.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2015.12
