Tarcza Bosch Tył Arteon, Eos,cc,golf V,vi,vii 310m
Opis
Tarcza hamulcowa Bosch - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 303Specyfikacja:średnica [mm]: 310Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 20Wysokość [mm]: 48,5średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen ARTEON (3H7)1.5 TSi 110 kW 2017.11 -> .2.0 TSI 140 kW 2017.05 -> .2.0 TSi 4motion 200 kW 2018.09 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2017.04 -> .2.0 TDI 110 kW 2017.04 -> .2.0 TDI 140 kW 2017.05 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2017.05 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2017.04 -> .
Volkswagen CC (358)1.4 TSI 110 kW 2015.05 -> 2016.121.4 TSI 118 kW 2011.11 -> 2016.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2011.11 -> 2016.121.8 TSI 112 kW 2011.11 -> 2016.121.8 TSI 118 kW 2011.11 -> 2016.122.0 TSI 155 kW 2011.11 -> 2016.123.6 FSI 4motion 220 kW 2011.11 -> 2016.122.0 TDI 100 kW 2011.11 -> 2016.122.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.122.0 TDI 4motion 103 kW 2011.11 -> 2016.122.0 TDI 110 kW 2015.05 -> 2016.122.0 TDI 125 kW 2011.11 -> 2016.122.0 TDI 4motion 125 kW 2011.11 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2016.122.0 TDI 4motion 130 kW 2012.12 -> 2016.122.0 TDI 135 kW 2015.05 -> 2016.12Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.052.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.082.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.053.6 V6 191 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 103 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Volkswagen GOLF V (1K1)2.0 FSI 4motion 110 kW 2004.08 -> 2008.113.2 R32 4motion 184 kW 2005.11 -> 2008.111.9 TDI 4motion 77 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.11Volkswagen GOLF VAN VII Variant (BA5)1.2 TSi BlueMotion 63 kW 2013.05 -> 2017.031.2 TSi BlueMotion 77 kW 2013.04 -> 2017.031.4 TSi BlueMotion 90 kW 2013.05 -> 2017.031.4 TSi BlueMotion 103 kW 2013.05 -> 2017.031.6 TDi BlueMotion 66 kW 2013.05 -> 2017.031.6 TDi BlueMotion 77 kW 2013.05 -> 2017.031.6 TDi BlueMotion 4motion 77 kW 2013.05 -> 2017.031.6 TDi BlueMotion 81 kW 2013.05 -> 2017.032.0 TDi BlueMotion 110 kW 2013.04 -> 2017.032.0 TDi BlueMotion 4motion 110 kW 2013.04 -> 2017.03Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.111.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> 2016.051.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 90 kW 2011.11 -> 2016.051.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 110 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 118 kW 2011.03 -> 2016.052.0 GTI 155 kW 2012.05 -> 2016.052.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2016.052.0 R 195 kW 2013.01 -> 2016.051.6 TDI 77 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TDI 81 kW 2013.11 -> 2016.052.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI 110 kW
