Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik alternatora 333371 HC-CARGO

203,50 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik alternatora HC-CARGO 333371Całkowicie nowy wirnik alternatora od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyNapiecie 14, Wysokosc pierscienia 1 9.30, Dlugosc gwintu w 16.00, Tylny pierścień ślizgowy 113.50, Sredn. zewn. komutatora 14.60, Wysokosc pierscienia 2 9.30, Dlugosc (tyl) 49.60, Dlugosc (przód) 47.60, Pierścień ślizgowy przód 102.00, Wentylator chlodzacy Z, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 105.30, Wysokosc 58.60, Srednica walu 17.00, Dlugosc calkowita w 155.30gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneWymiaryWysokosc pierscienia 19.30Dlugosc gwintu w 16.00Wysokosc pierscienia  29.30Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraRozmiar gwintu M16-1.50Sredn. zewn. 105.30Wysokosc 58.60Srednica walu 17.00Dlugosc calkowita  w  155.30Napiecie  14Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer konkurenta333371 HC-CARGO595398 VALEOO producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.