Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze ATE Przód - VW SCIROCCO TOURAN 312mm

277,24 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe ATE - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 24.0125-0158.1Specyfikacja:średnica [mm]: 312,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 49,9średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 146,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen SCIROCCO (137, 138)1.4 TSI 90 kW 2008.08 -> 2017.111.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2017.111.4 TSI 110 kW 2015.07 -> 2017.111.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2017.112.0 TSI 132 kW 2013.11 -> 2017.112.0 TSI 147 kW 2008.05 -> 2009.112.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2017.112.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2017.112.0 R 188 kW 2009.11 -> 2017.112.0 R 195 kW 2009.11 -> 2017.112.0 R 206 kW 2014.05 -> 2017.112.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2017.112.0 TDI 103 kW 2008.08 -> 2017.112.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2017.112.0 TDI 125 kW 2009.05 -> 2017.112.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2017.112.0 TDI 135 kW 2014.05 -> 2017.11Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2)1.4 TSI 103 kW 2006.02 -> 2010.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.05 -> 2010.051.4 FSI 125 kW 2006.11 -> 2010.051.6 75 kW 2003.07 -> 2010.051.6 FSI 85 kW 2003.02 -> 2007.012.0 EcoFuel 80 kW 2006.02 -> 2009.052.0 FSI 110 kW 2003.10 -> 2007.011.9 TDI 66 kW 2004.11 -> 2010.051.9 TDI 74 kW 2003.02 -> 2004.051.9 TDI 77 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2003.02 -> 2010.052.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2010.052.0 TDI 16V 103 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 125 kW 2005.12 -> 2010.05Volkswagen TOURAN (1T3)1.2 TSI 77 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 103 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 125 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 66 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2010.05 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2015.05Volkswagen TOURAN (5T1)1.2 TSI 81 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 110 kW 2015.05 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.11 -> .1.6 TDI 81 kW 2015.05 -> 2016.051.6 TDI 85 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2015.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.11 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.