Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik rozrusznika 233475 HC-CARGO

137,09 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik rozrusznika HC-CARGO 233475Całkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim  rozruszniku .

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowykW 2.3, Napiecie 12, Srednica komutatora 30.50, Odleglosc komutatorów 17.50, Sredn. zewn. wypustu/zeba 20.50, Liczba szyn 19, Wysokosc pierscienia 37.60, Dlugosc szyny 1.90, Sredn. wewn. pierscienia 10.20, Odleglosc baru 3.70, Liczba zebów 14, Srednica rdzenia 58.00, Dlugosc walu 144.00, Odleglosc poprzeczki preta 39.20, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 28.90, Dlug. wypustu/zeba 24.50, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 43.40, Kier. obrotu CWgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik  Dane elektryczneWymiarySrednica komutatora 30.50Odleglosc komutatorów 17.50Sredn. zewn. wypustu/zeba 20.50Liczba szyn 19Wysokosc pierscienia 37.60Sredn. wewn. pierscienia 10.20Odleglosc baru 3.70Liczba zebów 14Srednica rdzenia 58.00Dlugosc walu 144.00Odleglosc poprzeczki preta 39.20Srednica walu (przód) 10.00Wysokosc szyny 28.90Dlug. wypustu/zeba 24.50Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 43.40Kier. obrotu CWkW 2.3Napiecie 12Numery referencyjne:Numer konkurentaSA0052 AUTOSTARTER POLAND6033AD1059 BOSCH6033AD0010 BOSCH6033AD0436 BOSCH233475 HC-CARGOWSA5975 WOOD AUTO SUPPLO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.