Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki TEXTAR P+T OPEL ASTRA J 300mm

1 312,50 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - Przód + TyłKomplet na obie osie Nr katalogowy: 92205605Specyfikacja:średnica [mm]: 300Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 26,0Wysokość [mm]: 45,5Wzór otworów/Ilość otworów: 05/06Minimalna grubość [mm]: 23,0średnica otworu [mm]: 115,0średnica otworu centrującego [mm]: 70,7Ciężar [kg]: 8,5Długość opakowania [cm]: 33Szerokość opakowania [cm]: 31,5Wysokość opakowania [cm]: 12Techniczny numer informacyjny: 98200 2056 0 1 PRO+Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2503401Specyfikacja:Szerokość [mm]: 148,2Wysokość 1 [mm]: 61,1Wysokość 2 [mm]: 58,6Grubość [mm]: 18,8Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 2Numer WVA: 25034Długość opakowania [cm]: 17Szerokość opakowania [cm]: 12Wysokość opakowania [cm]: 8,3Techniczny numer informacyjny: 25034 188 1 5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 92205703Specyfikacja:średnica [mm]: 292Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12,0Wysokość [mm]: 44,9Wzór otworów/Ilość otworów: 05/06Minimalna grubość [mm]: 10,0średnica otworu [mm]: 115,0średnica otworu centrującego [mm]: 70,7Ciężar [kg]: 5,3Długość opakowania [cm]: 33Szerokość opakowania [cm]: 31,5Wysokość opakowania [cm]: 12Techniczny numer informacyjny: 98200 2057 0 1 PROInformacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2509602Specyfikacja:Szerokość [mm]: 116,7Wysokość [mm]: 42,6Grubość [mm]: 16,2Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 2System hamulcowy: TRWNumer WVA: 25096Długość opakowania [cm]: 12,5Szerokość opakowania [cm]: 8,1Wysokość opakowania [cm]: 8Techniczny numer informacyjny: 25096 162 9 5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Opel ASTRA J (P10)1.4 (68) 64 kW 2009.12 -> 2015.101.4 (68) 74 kW 2009.12 -> 2015.101.4 Turbo (68) 88 kW 2010.10 -> 2015.101.4 Turbo (68) 103 kW 2009.12 -> 2015.101.4 LPG (68) 103 kW 2012.01 -> 2015.101.6 (68) 85 kW 2009.12 -> 2015.101.6 SIDI (68) 125 kW 2012.12 -> 2015.101.6 Turbo (68) 132 kW 2009.12 -> 2015.101.6 Turbo 4x4 (68) 132 kW 2009.12 -> 2015.101.3 CDTI (68) 70 kW 2009.12 -> 2015.101.6 CDTi (68) 81 kW 2014.02 -> 2015.101.6 CDTi (68) 100 kW 2013.11 -> 2015.101.7 CDTI (68) 81 kW 2009.09 -> 2015.101.7 CDTI (68) 92 kW 2009.12 -> 2015.101.7 CDTI (68) 96 kW 2011.07 -> 2015.102.0 CDTI 96 kW 2014.10 -> 2015.102.0 CDTI (68) 118 kW 2009.09 -> 2015.102.0 CDTI (68) 121 kW 2011.06 -> 2015.102.0 BiTurbo CDTI (68) 143 kW 2012.09 -> 2015.10Opel ASTRA J Furgon / kombi (P10)1.3 CDTi (35) 70 kW 2012.10 -> 2015.101.6 CDTi (35) 81 kW 2014.01 -> 2015.101.7 CDTi (35) 96 kW 2012.10 -> 2015.102.0 CDTi (35) 121 kW 2012.10 -> 2015.10Opel ASTRA J Furgon / liftback (P10)1.3 CDTi (68) 70 kW 2013.05 -> 2015.101.6 CDTi (68) 81 kW 2014.01 -> 2015.101.7 CDTi (68) 81 kW 2013.05 -> 2015.10Opel ASTRA J sedan1.4 (69) 74 kW 2012.06 -> 2015.101.4 Turbo (69) 88 kW 2012.06 -> 2015.101.4 Turbo (69) 103 kW 2012.06 -> .1.4 LPG (69) 103 kW 2014.07 -> .1.6 (69) 85 kW 2012.06 -> .1.6 SIDI (69) 125 kW 2012.12 -> 2016.101.6 Turbo (69) 132 kW 2012.06 -> .1.3 CDTI (69) 70 kW 2012.06 -> 2015.101.6 CDTi (69) 81 kW 2014.04 -> .1.6 CDTi (69) 100 kW 2014.01 -> .1.7 CDTI (69) 81 kW 2012.06 -> 2015.10