Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcza BOSCH Przód VW TIGUAN, TOURAN 312mm

235,88 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcza hamulcowa Bosch - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 058Specyfikacja:średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen TIGUAN (5N_)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2018.071.4 TSI 92 kW 2015.05 -> 2018.071.4 TSI 110 kW 2008.05 -> 2018.071.4 TSI 4motion 110 kW 2007.09 -> 2018.071.4 TSI 118 kW 2011.05 -> 2018.071.4 TSI 4motion 118 kW 2011.05 -> 2018.071.4 TSI 110 kW 2015.05 -> 2018.071.5 110 kW 2018.11 -> .2.0 TFSI 4motion 125 kW 2007.09 -> 2018.072.0 TSI 4motion 132 kW 2011.05 -> 2018.072.0 TFSI 147 kW 2007.11 -> 2018.072.0 TFSI 4motion 147 kW 2007.09 -> 2018.072.0 TSI 4motion 155 kW 2011.05 -> 2018.072.0 TDI 81 kW 2010.05 -> 2018.072.0 TDI 4motion 100 kW 2007.11 -> 2018.072.0 TDI 103 kW 2008.03 -> 2018.072.0 TDI 4motion 103 kW 2007.09 -> 2018.072.0 TDI 110 kW 2015.05 -> 2018.072.0 TDI 4motion 110 kW 2015.05 -> 2018.072.0 TDI 4motion 120 kW 2008.02 -> 2009.082.0 TDI 4motion 125 kW 2007.09 -> 2018.072.0 TDI 4motion 130 kW 2012.11 -> 2018.072.0 TDI 4motion 135 kW 2015.05 -> 2018.07Volkswagen TIGUAN (AD1)1.4 TSI 92 kW 2016.01 -> .1.4 TSI 110 kW 2016.05 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2016.05 -> .1.5 TSI 96 kW 2018.11 -> .1.5 TSI 110 kW 2018.11 -> .2.0 TSI 4motion 132 kW 2016.01 -> .2.0 TSI 4motion 140 kW 2018.09 -> .2.0 TSI 4motion 162 kW 2016.06 -> .2.0 TSI 4motion 169 kW 2018.09 -> .1.6 TDI 85 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2016.08 -> .2.0 TDI 85 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2016.01 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2016.01 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2016.04 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2016.05 -> .

Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2)1.4 TSI 103 kW 2006.02 -> 2010.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.05 -> 2010.051.4 FSI 125 kW 2006.11 -> 2010.051.6 75 kW 2003.07 -> 2010.051.6 BiFuel 75 kW 2006.11 -> 2010.051.6 FSI 85 kW 2003.02 -> 2007.012.0 EcoFuel 80 kW 2006.02 -> 2009.052.0 FSI 110 kW 2003.10 -> 2007.011.9 TDI 66 kW 2004.11 -> 2010.051.9 TDI 74 kW 2003.02 -> 2004.051.9 TDI 77 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2003.02 -> 2010.052.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2010.052.0 TDI 16V 103 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 125 kW 2005.12 -> 2010.05Volkswagen TOURAN (1T3)1.2 TSI 77 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 103 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 125 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 66 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2010.05 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2015.05Volkswagen TOURAN (5T1)1.0 TSI 85 kW 2018.12 -> .1.2 TSI 81 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 110 kW 2015.05 -> .1.5 TSI 110 kW 2018.11 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.11 -> .1.6 TDI 81 kW 2015.05 -> 2016.051.6 TDI 85 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 81 kW 2015.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.11 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.