Wirnik rozrusznika 130203 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika HC-CARGO 130203Całkowicie nowy Wirnik rozrusznika od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 0.8, Napiecie 12, Odleglosc komutatorów 36.70, Sredn. zewn. wypustu/zeba 17.30, Liczba szyn 29, Wysokosc pierscienia 18.60, Dlugosc szyny 6.00, Sredn. wewn. pierscienia 13.30, Odleglosc baru 1.50, Srednica rdzenia 54.00, Dlugosc walu 249.60, Stosowany w M35J, Odleglosc poprzeczki preta 41.50, Srednica walu (przód) 11.05, Dlug. wypustu/zeba 34.50, Liczba wypustów 12, Srednica zewn. walu (tyl) 12.00, Sredn. zewn. pierscienia 53.30, Srednica zewn. walu (tyl) 12.00, Kier. obrotu CWgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Dane elektryczneKatalogWymiaryOdleglosc komutatorów 36.70Sredn. zewn. wypustu/zeba 17.30Liczba szyn 29Wysokosc pierscienia 18.60Sredn. wewn. pierscienia 13.30Odleglosc baru 1.50Srednica rdzenia 54.00Dlugosc walu 249.60Odleglosc poprzeczki preta 41.50Srednica walu (przód) 11.05Dlug. wypustu/zeba 34.50Liczba wypustów 12Srednica zewn. walu (tyl) 12.00Sredn. zewn. pierscienia 53.30Srednica zewn. walu (tyl) 12.00Kier. obrotu CWStosowany w M35JkW 0.8Napiecie 12Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer konkurenta130203 HC-CARGO54241719 LUCAS54246418 LUCAS54246544 LUCAS54247025 LUCAS54247556 LUCAS54247935 LUCASTGB100 LUCASWSA557 WOOD AUTO SUPPLWSA564LB WOOD AUTO SUPPLO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
