Wirnik rozrusznika 136896 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 136896 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika 136896 HC-CARGO od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 1.4, Napiecie 12, Srednica komutatora 30.00, Odleglosc komutatorów 8.30, Sredn. zewn. wypustu/zeba 14.80, Liczba szyn 21, Wysokosc pierscienia 26.00, Sredn. wewn. pierscienia 11.60, Liczba zebów 9, Srednica rdzenia 49.25, Dlugosc walu 128.60, Srednica walu (przód) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 40.50, Srednica zewn. walu (tyl) 15.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraDane elektrycznekW 1.4Napiecie 12WymiarySrednica komutatora 30.00Odleglosc komutatorów 8.30Sredn. zewn. wypustu/zeba 14.80Liczba szyn 21Wysokosc pierscienia 26.00Sredn. wewn. pierscienia 11.60Liczba zebów 9Srednica rdzenia 49.25Dlugosc walu 128.60Srednica walu (przód) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 40.50Srednica zewn. walu (tyl) 15.00Zastępuje│Lista częściNumer OE31207PR4003 HONDA31207PR40030 HONDA8943772530 ISUZU8973772530 ISUZU1119763071 KUBOTA2816074070 TOYOTANumer konkurentaSA6011 AUTOSTARTER POLANDSA6012 AUTOSTARTER POLANDSA6035S AUTOSTARTER POLANDF042S40099 BOSCHF042040099 BOSCH0282006250 DENSO136896 HC-CARGOAM8001 UNIPOINT618211 WAIWSA19309 WOOD AUTO SUPPLO producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
