Wirnik Rozrusznika 335780 Hc-cargo
Opis
WIRNIK ROZRUSZNIKA 335780 HC-CARGO F032335780Całkowicie nowy WIRNIK ROZRUSZNIKA od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim rozruszniku.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyNapiecie 24, Odleglosc komutatorów 18.50, Srednica walu (przód) 10.00, Sredn. zewn. wypustu/zeba 21.50, Liczba szyn 23, Dlug. wypustu/zeba 24.00, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Liczba zebów 13, Srednica rdzenia 60.00, Dlugosc walu 180.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneWymiaryOdleglosc komutatorów 18.50Srednica walu (przód) 10.00Sredn. zewn. wypustu/zeba 21.50Liczba szyn 23Dlug. wypustu/zeba 24.00Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Liczba zebów 13Srednica rdzenia 60.00Dlugosc walu 180.00Napiecie 24Numery referencyjne:Numer konkurenta2004015007 BOSCH335780 HC-CARGOO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
