Koło pasowe z wolnobiegiem 330634 (produkt INA)
Opis
Koło pasowe alternatora INA 330634Nowe koło pasowe alternatora firmy INA 330634 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 9.00, Odleglosc (tyl) 5.10, Wolnobieg Z, Szerokosc 39.30, Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiem, Srednica otworu 17.00, Rowki 7, Glebokosc w 12.00, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M14-1.50, Sredn. zewn. 70.10HC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: INA (sprzedaje HC-CARGO)Oferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraInformacje o produkcieWymiaryPomiar 1 rowka 9.00Odleglosc (tyl) 5.10Wolnobieg ZSzerokosc 39.30Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiemSrednica otworu 17.00Rowki 7Glebokosc w 12.00Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraTyp pasa WielopasoweRozmiar gwintu M14-1.50Sredn. zewn. 70.10Numery referencyjne:Numer OE31141RBDE02HONDA867456VOLUNDNumer konkurentaAFP6043INAAUTOSTARTER POLANDAFP6043SAUTOSTARTER POLAND330634DENSO330634HC-CARGOF580303INARMO354491JAHN5350214000LUK535021400LUK535021410LUKO producencie:Obecnie INA wraz z marką FAG tworzą Schaeffler Group - światowej sławy dostawcę łożysk tocznych, ślizgowych, przegubowych, elementów techniki liniowej oraz szerokiej gamy akcesoriów.
Dystrybucja:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
