Kolo pasowe z wolnobiegiem 333634 HC-CARGO
Opis
Kolo pasowe z wolnobiegiem 333634 HC-CARGONowe koło pasowe alternatora 333634 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 10.90, Odleglosc (tyl) 3.60, Wolnobieg Z, Szerokosc 42.40, Srednica otworu 15.00, Rowki 7, Glebokosc w 12.80, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M14-1.50, Sredn. zewn. 57.50, Typ kola pasowego Wielorowkowe;Z wolnobiegiemBrand new HC Alternator pulleyHC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraInformacje o produkcieWymiaryPomiar 1 rowka 10.90Odleglosc (tyl) 3.60Wolnobieg ZSzerokosc 42.40Srednica otworu 15.00Rowki 7Glebokosc w 12.80Kier. obrotu CWTyp pasa WielopasoweRozmiar gwintuM 14-1.50Sredn. zewn .57.50Typ kola pasowegoWielorowkowe; Z wolnobiegiemNumery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer OE274150L03 0TOYOTA2741530020 TOYOTANumer konkurentaAFP6005 AUTOSTARTER POLAND0210401070 DENSO333634 HC-CARGOF567525 INA RMO353941 JAHN354341 JAHN5350173000 LUK535017310 LUK588082 VALEO2482114 WAIEC47602 WOOD AUTO SUPPLO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
