Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki TRW Tył - VW EOS GOLF V VI 253mm

305,85 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: DF4276Specyfikacja:Wymiar gwintu: 15,3Wysokość [mm]: 51średnica [mm]: 253Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 7średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: lakierowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: GDB1330Specyfikacja:System hamulcowy: TRWDługość [mm]: 87,0Wysokość [mm]: 52,9Grubość [mm]: 17,0Oznaczenie kontrolne: E9 90R - 01120/457Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoSystem hamulcowy: tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.052.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.052.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2015.082.0 TDI 103 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.021.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.051.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 R 195 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .

Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)2.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.