Tarcza TRW Przód BEETLE, CADDY III, GOLF PLUS 280m
Opis
Tarcza hamulcowa TRW - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: DF4294Specyfikacja:średnica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 49,5Ilość otworów: 5Wymiar gwintu: 15,5średnica otworu [mm]: 112Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.10 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.04 -> 2016.072.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.10 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.07 -> .
Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> 2016.071.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TSI 147 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .
Volkswagen CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.11 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 74 kW 2005.03 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.05 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen GOLF PLUS (5M1, 521)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2013.121.2 TSI 77 kW 2009.11 -> 2013.121.4 16V 55 kW 2005.01 -> 2006.111.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2013.121.4 FSI 66 kW 2005.07 -> 2006.111.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2013.121.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.061.4 TSI 118 kW 2008.06 -> 2013.121.6 75 kW 2005.05 -> 2013.121.6 MultiFuel 75 kW 2007.11 -> 2013.121.6 BiFuel 75 kW 2009.05 -> 2013.121.6 FSI 85 kW 2004.12 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2005.05 -> 2008.061.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2013.121.6 TDI 77 kW 2009.03 -> 2013.121.9 TDI 66 kW 2005.05 -> 2008.121.9 TDI 77 kW 2005.01 -> 2009.012.0 TDI 81 kW 2009.01 -> 2013.122.0 TDI 96 kW 2005.05 -> 2007.052.0 TDI 100 kW 2005.05 -> 2013.122.0 TDI 16V 103 kW 2005.01 -> 2013.12Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
