Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Alternator DACIA NISSAN RENAULT 112144 HC-CARGO

488,48 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Alternator DACIA NISSAN RENAULT 112144 HC-CARGOCałkowicie nowy alternator od liderów automotive HC-Cargo. Nasz alternator to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego alternatora w Twoim pojeździe.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowyNapiecie 14, A 98, Kola pasowe Wielorowkowe z wolnobiegiem, Rozmiar Otwór wspornika 1 9.50, Sredn. kola pasowego 56.00, Prod. info BN, Otwór obudowyrozmiar tylnej 9.50, Typ zacisk COM, D+ rozmiar Wtyczka, D+ Position 20, Szerokosc lapy 80.00, Odleglosc kola pasowego 19.50, Stosowany w Dacia, Nissan, Renault, B+ M8, Wtyczka nr. 1 PL72, Odleglosc od glowicy 40.50, Kier. obrotu CW, Otwór wspornika regulacji paska 1 9.50x10.50, Rowki kola pasowego 6, Typ regulatora IR, Regulator ze szczotkotrzymaczem 15, B+ Pozycja 25, Dlugosc calkowita w 194.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna:Grupa: AlternatoryInformacje o produkcieDane elektryczneNapiecie 14A 98KatalogProd. info BNStosowany w Dacia, Nissan, RenaultWymiaryKola pasowe Wielorowkowe z wolnobiegiemRozmiar Otwór wspornika 19.50Sredn. kola pasowego 56.00Otwór obudowyrozmiar tylnej 9.50Typ zacisk COMD+ rozmiar WtyczkaD+ Position 20Szerokosc lapy 80.00Odleglosc kola pasowego 19.50B+M8Wtyczka nr. 1PL72Odleglosc od glowicy 40.50Kier. obrotuCWOtwór wspornika regulacji paska 19.50x10.50Rowki kola pasowego6Typ regulatoraIRRegulator ze szczotkotrzymaczem15B+ Pozycja25Dlugosc calkowita w194.00Zastępuje│Lista częściNumer OE2310000Q3A NISSAN6001548061 RENAULT7700101274 RENAULT7700421477 RENAULT7700427932  RENAULT7700429217 RENAULT7700429310 RENAULT7700434899 RENAULT7700434900 RENAULTLista czesci7701473636 RENAULT7701473637 RENAULT7701476810  RENAULT7701477694 RENAULT7701477712  RENAULT7701713149 RENAULT7711134564 RENAULT8200030635 RENAULT8200103726 RENAULT8200146621 RENAULT8200438148 RENAULTLista czesci8200660040 RENAULT8200692863 RENAULT8200692865 RENAULT8200692866 RENAULT8200727051 RENAULT7701476809 RENAULT7701477711 RENAULT6601548061 RENAULT7700872835 RENAULT836673431 SISU DIESEL8253507 VOLVO8253632 VOLVONumer konkurentaDRA0077 AC DELCODRA0303 AC DELCODRA0304 AC DELCODRA0304X AC DELCODRA0305 AC DELCODRA3754AC DELCODRA3923AC DELCODRB2720AC DELCO301470RI AD KÜHNER301544RI AD KÜHNER301628RI AD KÜHNERA0044P AUTOSTARTER POLANDA0044  AUTOSTARTER POLANDA0145 AUTOSTARTER POLANDA0044PR AUTOSTARTER POLAND0124325024 BOSCHLista czesci0124325031 BOSCHLista czesci0124325175 BOSCHLista czesci0124325184  BOSCHLista czesci0124325185 BOSCHLista czesci0124325263BOSCH0124415007BOSCHLista czesci0124415013BOSCHLista czesci0124415014BOSCHLista czesci0124415038BOSCHLista czesci0124415040BOSCHLista czesci0124415041BOSCHLista czesci0124415043BOSCHLista czesci0986042720BOSCH0986042770BOSCH1986A00809BOSCH0124415046BOSCHLista czesci0124415047BOSCHLista czesci0124415045BOSCHLista czesciF042A01096BOSCHF042301096BOSCHF042A01095BOSCHF042301095BOSCH1986A00812BOSCH1986A01143BOSCH6033G106CYBOSCH1986A00816BOSCH0986041850BOSCH1986A01639BOSCHBAO3214BOWERSCAL10139CASCO SRLCAL10145CASCO SRLCAL15319CASCO SRL4957CEVAM4670CEVAM4956CEVAM575515098CV PSH575569087CV PSH575570098CV PSH575571098CV PSH575573087CV PSH575547095CV PSH575567090CV PSHDRA0303DELCO REMYDRA0305DELCO REMYDRA3