Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Valeo Cewka Zapłonowa Citroen C5 I Ii 1.8 16v

369,94 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Nawet jeżeli twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie pasować na 100%. Producent mógł stosować kilka rodzajów części w zależności od wielu czynników. Upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego auta po numerze nadzwozia (VIN) .informujemy, że oryginalne opakowanie jest integralną częścią produktu a jego nieodesłanie w przypadku zwrotu powoduje zmniejszenie wartości towaru za co zgodnie z ustawą odpowiedzialność ponosi konsument.

NOWA CEWKA ZAPŁONOWA FIRMY VALEO.

CEWKA MONTOWANA W SILNIKACH 1.8 16V, EW7, oraz2.0 16V EW10Parametry:złącze SAEw pełni elektroniczny układ zapłonowy (VZ)czarnyListwa z cewkami zapłonowymiCiężar [kg] : 1,39Ilość biegunów : 4Nr.245098Zgodna z nr. oryg.13388325038835970755970989463264194632641809634131380963413149634131480966326419663264180Możliwość sprawdzenia części po numerze nadwozia Renault.

ZASTOSOWANIEMarka, Model:Typ, Pojemność silnika [ccm], Kod silnika, Rok produkcjiCITROËN, C4 coupe (LA_):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2004.11 - 2007.07CITROËN, C4 I (LC_):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2004.11 - 2007.07CITROËN, C5 I (DC_):1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE), 1749, 6FZ (EW7J4), 2001.03 - 2004.082.0 16V (DCRFNC, DCRFNF), 1997, RFN (EW10J4), 2001.03 - 2004.08CITROËN, C5 I Break (DE_):1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE), 1749, 6FZ (EW7J4), 2001.06 - 2004.082.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC), 1997, RFN (EW10J4), 2001.06 - 2004.08CITROËN, C5 II (RC_):1.8 16V (RC6FZB), 1749, 6FZ (EW7J4), 2004.09 -CITROËN, C5 II Break (RE_):1.8 16V (RE6FZB), 1749, 6FZ (EW7J4), 2004.09 -CITROËN, C8 (EA_, EB_):2.0, 1997, RFN (EW10J4), 2002.07 -CITROËN, EVASION (22, U6):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.05 - 2002.07CITROËN, JUMPY (U6U):2.0 i 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.03 - 2006.102.0, 1997, RFN (EW10J4), 2000.04 - 2006.12CITROËN, JUMPY Nadwozie pełne (BS_, BT_, BY_, BZ_):2.0 i 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.03 - 2006.10CITROËN, JUMPY platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_):2.0, 1997, RFN (EW10J4), 2003.12 - 2006.10CITROËN, XSARA (N1):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.09 - 2005.03CITROËN, XSARA Break (N2):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.09 - 2005.08CITROËN, XSARA coupe (N0):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.09 - 2005.03CITROËN, XSARA PICASSO (N68):1.8 16V, 1749, 6FZ (EW7J4), 2000.02 -2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2003.01 -FIAT, SCUDO Combinato (220_):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.06 - 2006.12FIAT, SCUDO Nadwozie pełne (220_):2.0, 1997, RFN (EW10J4), 2000.05 - 2006.12FIAT, ULYSSE (179_):2.0, 1997, RFN (EW10J4), 2002.08 - 2011.06FIAT, ULYSSE (220_):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.09 - 2002.08PEUGEOT, 206 CC (2D):2.0 S16, 1997, RFN (EW10J4), 2000.09 -PEUGEOT, 206 liftback (2A/C):2.0 S16, 1997, RFR (DEW10J4), 1999.04 - 2000.102.0 S16, 1997, RFR (DEW10J4), RFN (EW10J4), 1999.06 -PEUGEOT, 206 SW (2E/K):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2002.07 -PEUGEOT, 307 (3A/C):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.08 -PEUGEOT, 307 Break (3E):2.0, 1997, RFN (EW10J4), 2002.03 -PEUGEOT, 307 CC (3B):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2003.10 -PEUGEOT, 307 SW (3H):2.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2002.03 -PEUGEOT, 406 (8B):1.8 16V, 1749, 6FZ (EW7J4), 2000.10 - 2004.052.0 16V, 1997, RFR (DEW10J4), 1999.01 - 2000.082.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.08 - 2004.06PEUGEOT, 406 Break (8E/F):1.8 16V, 1749, 6FZ (EW7J4), 2000.10 - 2004.102.0 16V, 1997, RFR (DEW10J4), 1999.01 - 2000.102.0 16V, 1997, RFN (EW10J4), 2000.10 - 2004.10PEUGEOT, 406 coupe (8C):2.0 16V, 1997, RFR (DEW10J4), 1999.01 - 2000.102.0 16V, 1997, RFV (XU10J4R), RFN (EW10J4), 2000.10 - 2004.12PEUGEOT, 407 (6D_):1.8., 1749, 6FZ (EW7J4), 2004.05 -2.0, 1997, RFN (EW10J4), 2004.05 -PEUGEOT, 407 SW (6E_):1.8., 1749,