Tarcze Klocki BOSCH Tył - SKODA FABIA I II III
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 478 868Specyfikacja:średnica [mm]: 232Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9Minimalna grubość [mm]: 7Wysokość [mm]: 39,5średnica otworu [mm]: 100Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 596Specyfikacja:Grubość [mm]: 16,3Szerokość [mm]: 87,2Wysokość [mm]: 53,2Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z instrukcją montażuArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającąArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Skoda FABIA I (6Y2)1.4 16V 74 kW 1999.12 -> 2008.032.0 85 kW 1999.12 -> 2008.031.9 TDI 74 kW 2000.01 -> 2008.031.9 TDI RS 96 kW 2003.06 -> 2008.03Skoda FABIA I Combi (6Y5)1.4 16V 74 kW 2000.04 -> 2007.122.0 85 kW 2000.04 -> 2007.121.9 TDI 74 kW 2000.04 -> 2007.12Skoda FABIA I sedan (6Y3)1.4 16V 74 kW 1999.12 -> 2007.122.0 85 kW 1999.12 -> 2007.121.9 TDI 74 kW 2000.01 -> 2007.12Skoda FABIA II (542)1.2 44 kW 2006.12 -> 2014.121.2 51 kW 2007.01 -> 2014.121.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2014.121.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.4 63 kW 2007.01 -> 2014.121.4 TSI RS 132 kW 2010.05 -> 2014.121.6 77 kW 2007.04 -> 2014.121.2 TDI 55 kW 2010.05 -> 2014.121.4 TDI 51 kW 2007.02 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.01 -> 2010.031.6 TDI 55 kW 2010.04 -> 2014.121.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.9 TDI 77 kW 2007.04 -> 2010.03Skoda FABIA II Combi (545)1.2 44 kW 2007.10 -> 2014.111.2 51 kW 2007.10 -> 2014.121.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2014.121.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.4 63 kW 2007.10 -> 2014.121.4 TSI RS 132 kW 2010.05 -> 2014.121.6 77 kW 2007.10 -> 2014.121.2 TDI 55 kW 2010.05 -> 2014.121.4 TDI 51 kW 2007.10 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.10 -> 2010.031.6 TDI 55 kW 2010.04 -> 2014.121.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.9 TDI 77 kW 2007.10 -> 2010.03Skoda FABIA III (NJ3)1.0 44 kW 2014.08 -> .1.0 55 kW 2014.08 -> .1.0 TSI 70 kW 2017.05 -> .1.0 TSI 81 kW 2017.05 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.08 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.08 -> .1.6 81 kW 2015.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.08 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.08 -> .
Skoda FABIA III kombi (NJ5)1.0 44 kW 2014.10 -> .1.0 55 kW 2014.10 -> .1.0 TSI 70 kW 2017.05 -> .1.0 TSI 81 kW 2017.05 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.10 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.10 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.10 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
