Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik rozrusznika 137284 HC-CARGO

117,94 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik rozrusznika 137284 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika   od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika  .

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowykW 2.0, Napiecie 12, Srednica komutatora 33.00, Odleglosc komutatorów 20.00, Sredn. zewn. wypustu/zeba 21.30, Liczba szyn 23, Wysokosc pierscienia 35.20, Dlugosc szyny 5.50, Sredn. wewn. pierscienia 12.90, Odleglosc baru 3.45, Liczba zebów 16, Srednica rdzenia 59.00, Dlugosc walu 149.00, Odleglosc poprzeczki preta 41.20, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 22.00, Dlug. wypustu/zeba 22.20, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 52.40gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneWymiarySrednica komutatora 33.00Odleglosc komutatorów 20.00Sredn. zewn. wypustu/zeba 21.30Liczba szyn 23Wysokosc pierscienia 35.20Sredn. wewn. pierscienia 12.90Odleglosc baru 3.45Liczba zebów 16Srednica rdzenia 59.00Dlugosc walu 149.00Odleglosc poprzeczki preta 41.20Srednica walu (przód) 10.00Wysokosc szyny 22.00Dlug. wypustu/zeba 22.20Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 52.40kW 2.0Napiecie 12Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaSA0034 AUTOSTARTER POLANDSA0034P AUTOSTARTER POLAND1004011087 BOSCH1986SE1856 BOSCH1004011074 BOSCH137284 HC-CARGOWSA5938 WOOD AUTO SUPPLWirkniki alternatorów: O producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.