Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Koło pasowe z wolnobiegiem 332309 HC-CARGO

57,77 zł
Dostawa od 14,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Koło pasowe z wolnobiegiem 332309 HC-CARGONowe koło pasowe alternatora 332309 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 6.90, Odleglosc (tyl) 1.90, Wolnobieg Z, Szerokosc 39.70, Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiem, Srednica otworu 17.00, Rowki 6, Glebokosc w 17.00, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M17-1.50, Sredn. zewn. 58.70HC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraWymiaryPomiar 1 rowka 6.90Odleglosc (tyl) 1.90Wolnobieg ZSzerokosc 39.70Typ kola pasowego Wielorowkowe z wolnobiegiemSrednica otworu 17.00Rowki 6Glebokosc w 17.00Kier. obrotu CWTyp pasa WielopasoweRozmiar gwintu M17-1.50Sredn. zewn. 58.70Numery referencyjne:Numer OE5M5Q10344AA FORD5M5Q10344AB FORDNumer konkurentaAFP9006 AUTOSTARTER POLANDAFP9006INA AUTOSTARTER POLANDAFP9006V AUTOSTARTER POLAND332309 HC-CARGOF23360801 INARMOF23360802 INARMOF23360803 INARMOF2336081 INARMOF2336082 INARMO353171 JAHN5350098000 LUK535009810 LUK5462  ZEN DO BRASILO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.