Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki ATE Przód - FIAT DUCATO 280mm

754,10 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 24.0124-0127.1Specyfikacja:średnica [mm]: 280,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24,0Minimalna grubość [mm]: 21,9Ilość otworów: 5średnica otworu [mm]: 118,0Wysokość [mm]: 67,6średnica otworu centrującego [mm]: 73,0średnica wewnętrzna [mm]: 142,0otwór o śr [mm]: 15,5Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-4978.2Specyfikacja:Szerokość [mm]: 140,6Wysokość [mm]: 66,0Grubość [mm]: 19,3Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Liczba śrub: 4System hamulcowy: BremboInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Fiat DUCATO Autobus (230_)2.0 Panorama/Combinato 80 kW 1994.03 -> 2002.042.0 4x4 80 kW 1994.11 -> 2001.111.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D 59 kW 1998.05 -> 2001.111.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D Combinato 51 kW 1995.06 -> 2002.041.9 TD Combinato 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD Panorama/Combinato 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.10 -> 2002.042.5 TD 70 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D Combinato 62 kW 1994.08 -> 2002.042.5 TDI Panorama/Combinato 80 kW 1994.07 -> 2002.042.5 TDI Panorama/Combinato 85 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 4x4 85 kW 1997.04 -> 2002.042.8 D 64 kW 1998.02 -> 2002.042.8 TDI 90 kW 1997.10 -> 2002.042.8 TDI 4x4 90 kW 1999.07 -> 2002.042.8 JTD 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 JTD 4x4 94 kW 2000.11 -> 2002.04Fiat DUCATO Autobus (244_)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 4x4 81 kW 2002.05 -> 2006.072.0 Bipower 81 kW 2002.11 -> .2.0 JTD 62 kW 2002.04 -> .2.3 JTD 81 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 94 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 4x4 94 kW 2002.07 -> .2.8 TD 90 kW 2003.11 -> 2006.072.8 TD 4x4 90 kW 2003.11 -> 2006.072.8 JTD 107 kW 2004.04 -> 2006.07Fiat DUCATO Nadwozie pełne (230_)2.0 80 kW 1994.03 -> 2002.041.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 TD 59 kW 1998.05 -> 2001.111.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD CAT 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.10 -> 2002.042.0 4x4 80 kW 1994.11 -> 2002.042.5 D 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 4x4 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 80 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 85 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 4x4 85 kW 1998.05 -> 2002.042.8 JTD 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 JTD 4x4 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 D 64 kW 1998.05 -> 2002.042.8 D 4x4 64 kW 1998.08 -> 2002.042.8 TDI 90 kW 1997.10 -> 2002.042.8 TDI 4x4 90 kW 1999.06 -> 2002.04Fiat DUCATO Nadwozie pełne (244_)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 Bipower 81 kW 2002.11 -> .2.0 JTD 62 kW 2002.04 -> .2.0 4x4 81 kW 2002.05 -> 2006.072.3 JTD 81 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 94 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 4x4 94 kW 2002.07 -> .2.8 TD 90 kW 2002.04 -> 2006.072.8 JTD Power 107 kW 2004.05 -> .

Fiat DUCATO platforma / podwozie (230_)2.0 80 kW 1994.03 -> 2002.041.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 TD 59 kW 1998.05 -> 2001.111.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD CAT 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.07 -> 2002.042.5 D 4x4 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 80 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 85 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 4x4 85 kW 1998.06 -> 2002.042.8 JTD 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 JTD 4x4 94 kW 2001.10 -> 2002.042.8