Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze ATE Tył - VW GOLF VI VII 272mm

177,98 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe ATE - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 24.0110-0356.1Specyfikacja:średnica [mm]: 272,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,7Minimalna grubość [mm]: 8,0Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 48,2średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 174,5otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.111.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .2.0 R 195 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .

Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.2 TSI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2)e-Golf 85 kW 2014.03 -> 2017.02e-Golf 100 kW 2016.12 -> .1.0 TSI 63 kW 2017.01 -> .1.0 TSI 81 kW 2016.11 -> .1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2012.08 -> .1.2 TSI 77 kW 2012.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.04 -> .1.4 TGI CNG 81 kW 2013.06 -> .1.4 TSI 90 kW 2012.11 -> .1.4 TSI MultiFuel 90 kW 2013.04 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.05 -> .1.4 TSI MultiFuel 92 kW 2013.12 -> .1.4 TSI 103 kW 2012.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 GTE Hybrid 110 kW 2014.05 -> .1.6 81 kW 2014.05 -> .2.0 GTI 155 kW 2013.11 -> .2.0 GTI 162 kW 2013.04 -> .2.0 GTI 169 kW 2013.04 -> .2.0 GTI 180 kW 2017.03 -> .2.0 GTI Clubsport 195 kW 2016.02 -> .2.0 R 4motion 206 kW 2013.11 -> .2.0 R 4motion 213 kW 2016.12 -> .2.0 R 4motion 221 kW 2013.11 -> .2.0 GTI Clubsport S 228 kW 2016.09 -> .2.0 R 4motion 228 kW 2016.12 -> .2.0 R 360S 4motion 265 kW 2016.09 -> .1.6 TDI 66 kW 2013.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2012.08 -> .1.6 TDI 4motion 77 kW 2012.11 -> .1.6 TDI 81 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 4motion 81 kW 2013.01 -> .1.6 TDI 85 kW 2016.11 -> .2.0 TDI 81 kW 2012.11 -> .2.0 TDI 105 kW 2012.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2012.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2012.11 -> .2.0 GTD 135 kW 2013.04 -> .

Volkswagen GOLF VII Variant (BA5, BV5)1.0 TSI 63 kW 2017.01 -> .1.0 TSI 81 kW 2016.11 -> .1.0 TSI 85 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 63 kW 2013.05 -> .1.2 TSI 77 kW 2013.05 -> .