Koło pasowe z wolnobiegiem 234401 HC-CARGO
Opis
Koło pasowe z wolnobiegiem 234401 HC-CARGONowe koło pasowe alternatora 234401 to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego koła w Twoim alternatorze.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowyPomiar 1 rowka 6.50, Odleglosc (tyl) 3.50, Wolnobieg Z, Szerokosc 35.80, Srednica otworu 17.00, Rowki 6, Kier. obrotu CW, Typ pasa Wielopasowe, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 53.60, Uwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843., Typ kola pasowego Wielorowkowe;Z wolnobiegiemBrand new HC Alternator pulleyHC STANDARDgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Grupa: Koła alternatoraInformacje o produkcieKatalogWymiaryPomiar 1 rowka 6.50Odleglosc (tyl) 3.50Wolnobieg ZSzerokosc 35.80Srednica otworu 17.00Rowki6Kier. obrotu CWTyp pasaWielopasoweRozmiar gwintu M16 -1.50Sredn. zewn. 53.60Typ kola pasowego Wielorowkowe ; Z wolnobiegiemUwaga Pulley tool: HC-CARGO 210843.
Numer OENumer konkurentaAFP9007 AUTOSTARTER POLANDAFP9007 INA AUTOSTARTER POLANDAFP9007V AUTOSTARTER POLAND234401 HC-CARGOF23285403 INARMOF23285406 INARMOF2328543 INARMOF2328546 INARMOF556615 INARMO335901 JAHN535007410 LUK588065 VALEO5429 ZEN DO BRASIL1S7U10A352DB FORD1S7U10A352EA FORDO producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
