Tarcze Klocki TEXTAR Przód VW POLO 6R 256mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 92082205Specyfikacja:średnica [mm]: 256Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22,0Wysokość [mm]: 36,7Wzór otworów/Ilość otworów: 05/06Minimalna grubość [mm]: 19,0średnica otworu [mm]: 100,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Ciężar [kg]: 5,2Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany zewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2313001Specyfikacja:Szerokość [mm]: 146Wysokość [mm]: 54,7Grubość [mm]: 19,7System hamulcowy: TevesNumer WVA: 23130Zastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 55 kW 2011.08 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 Flex 77 kW 2013.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 230 169 kW 2016.04 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.5 TDI 66 kW 2014.07 -> .1.5 TDI GT 77 kW 2009.06 -> .1.5 TDI GT 81 kW 2016.08 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .
Volkswagen POLO Van (6R)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.03 -> 2014.051.2 BlueMotion 51 kW 2009.03 -> 2014.051.2 TSI 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSi 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSi BlueMotion 77 kW 2009.11 -> 2014.051.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 63 kW 2009.03 -> 2014.051.2 TDi BlueMotion 55 kW 2009.10 -> 2014.051.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.6 TDi 55 kW 2009.06 -> 2014.051.6 TDi BlueMotion 66 kW 2009.06 -> 2014.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
