Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Elektromagnes rozrusznika 237977 dla TOYOTA LEXUS

90,74 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Elektromagnes rozrusznika HC-CARGO 237977 dla TOYOTA LEXUSCARGO04.

ELEKTROMAGNESY2379775705541877757237977Całkowicie nowy elektromagnes od firmy automotive HC-CARGO. Nasz automat to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego elektromagnesu w Twoim rozrusznik.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowyNapięcie 12, Średn. zewn. w mm 54.00, Długość całkowita w mm 104.00, Liczba otworów montażowych 3, Otwór montażowy 1 60, Otwór montażowy 2 20, Otwór montażowy 3 40, Długość mm 52.50, Typ wspornika Zaciskowa, B+ M8, Wysokość B+ 11.00, Zacisk 50 mm 4.80, Śruba cewki M8, Śruba cewki l. 9.50, Liczba złączy 3Standard Linegotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny odpowiednik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: DENSOOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Cechy produktu:Grupa RozrusznikiWymiaryA Średn. zewn. w mm 54.00B Długość całkowita w mm 104.00Liczba otworów montażowych 3Otwór montażowy 1 60Otwór montażowy 2 20Otwór montażowy 3 40RdzeńQ Długość mm 52.50NakladkaTyp wspornika ZaciskowaG B+ M8H Wysokość B+ 11.00Zacisk 50 mm 4.80M Śruba cewki M8N Śruba cewki l. 9.50Liczba złączy 3Marka: ModelTOYOTA: Corolla 1.8 VersoTOYOTA: Corolla 1.8 VersoTOYOTA: Corolla 1.8 VersoTOYOTA: Avensis 1.6 VVTiTOYOTA: Corolla 1.6 VersoTOYOTA: Avensis 1.8LEXUS: ES 350 3.5LEXUS: RX 300 3.0TOYOTA: Avensis 2.0TOYOTA: Camry 3.0 V6TOYOTA: Avensis 2.4TOYOTA: Avensis 2.4Automat rozruszników:Nr referencyjny: Producent4280000680: DENSO4280000700: DENSOS6237S: AS-PLNumery referencyjne:Zastępuje│Lista części237977 Denso397 ZMZM 397 ZMNr referencyjny: ProducentUD15723SS: AS-PL237977: CARGOE9005: GHIBAUDI4.6224.9: IKASSN7977: KRAUF46102: MEAT & DORIA1013406: POWERMAX66-8238: WAI / TRANSPOSND13035: WOODAUTO397: ZMZM397: ZM O producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.