Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze ATE Przód AUDI A4 ALLROAD B8 314mm

280,90 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe ATE - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 24.0125-0184.1Specyfikacja:średnica [mm]: 314,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 23,0Ilość otworów: 5średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 52,4średnica otworu centrującego [mm]: 68,0średnica wewnętrzna [mm]: 154,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A4 Allroad (8KH, B8)2.0 TFSI quattro 155 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 100 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 105 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 120 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 125 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2016.053.0 TDI quattro 176 kW 2009.04 -> 2012.013.0 TDI quattro 180 kW 2012.01 -> 2016.05Audi A4 Avant (8W5, B9)1.4 TFSI 110 kW 2016.02 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.08 -> .

S4 quattro 260 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.04 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.10 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.10 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.08 -> 2018.08Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.