Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik alternatora 330079 HC-CARGO

217,95 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik alternatora HC-CARGO 330079Całkowicie nowy wirnik alternatora od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyNapiecie 14, Sredn. uzwojenia 0.90, Wysokosc pierscienia 1 9.20, Dlugosc gwintu w 16.00, Tylny pierścień ślizgowy 113.50, Sredn. zewn. komutatora 14.30, Wysokosc pierscienia 2 9.40, Dlugosc (tyl) 45.00, Odleglosc pierscienia 2.70, Dlugosc (przód) 47.30, Uzwojenia 405, Sredn. Lozysko 15.00, Pierścień ślizgowy przód 102.00, Wysokosc motylka 84.00, Wentylator chlodzacy Z, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 110.00, Wysokosc 60.40, Srednica walu 17.00, Dlugosc calkowita w 49.10;155.50gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneWymiaryWysokosc pierscienia  19.20Dlugosc gwintu w 16.00Wysokosc pierscienia  29.40Odleglosc pierscienia 2.70Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraRozmiar gwintu M16-1.50Sredn. zewn. 110.00Wysokosc   60.40Srednica walu  17.00Dlugosc calkowita w  49.10;155.50Napiecie  14Numery referencyjne:Numer konkurentaAR3025 AUTOSTARTER POLAND330079 HC-CARGO593798 VALEO593881 VALEO599230 VALEOO producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.