Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik alternatora 139447 HC-CARGO

235,88 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik alternatora HC-CARGO 139447Całkowicie nowy wirnik alternatora od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika w Twoim alternatorze.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowyNapiecie 14, A 150, Wysokosc pierscienia 1 9.00, Cewka 3.85, Typ rdzenia Firm, Prod. info BN, Wysokosc pierscienia 2 9.00, Dlugosc (tyl) 49.60, Sredn. Lozysko 15.00, Wysokosc motylka 83.30, Wentylator chlodzacy Z, Rozmiar gwintu M16-1.50, Sredn. zewn. 110.30, Sredn. uzwojenia 0.90, Dlugosc gwintu w 11.00, Tylny pierścień ślizgowy 114.00, Sredn. zewn. komutatora 14.90, Odleglosc pierscienia 1.50, Pomiar szpuli cewki 84.80, Dlugosc (przód) 49.00, Pierścień ślizgowy przód 102.00, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Wysokosc 60.00, Dlugosc calkowita w 27.80;155.50, Srednica walu 17.00gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektryczneKatalogWymiaryWysokosc pierscienia 19.00Wysokosc pierscienia 29.00Rozmiar gwintu M16-1.50Sredn. zewn. 110.30Dlugosc gwintu w 11.00Odleglosc pierscienia 1.50Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraWysokosc 60.00Dlugosc calkowita w 27.80;155.50Srednica walu 17.00Prod. info BNNapiecie 14A 150Numery referencyjne:Numer konkurentaAR3007 AUTOSTARTER POLAND139447 HC-CARGO593285 VALEOO producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.