Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Elektromagnes F032 333917 HC-CARGO

115,78 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Elektromagnes rozrusznika HC-CARGO 333917CARGO04.

ELEKTROMAGNESY3339175711343320018333917Całkowicie nowy elektromagnes od firmy automotive HC-CARGO. Nasz automat to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego elektromagnesu w Twoim rozrusznik.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.

Opis szczegółowyNapiecie 12, Liczba otworów montazowych 3, Liczba zlaczy 3, Terminal 50/mm Wtyczka, Sruba cewki długość 20.00, Paski uziemienia Krótki, Sredn. wewn. rdzenia mm 11.20, Typ wspornika Zaciskowa, Sredn. zewn. koncówki oczkowej 19.50, Sredn. zewn. rdzenia mm 29.90, Sredn. wewn. koncówki oczkowej 5.70, B+ M10, Zacisk 50 Sruba, Wysokosc B+ 20.00, Sruba cewki średnica M10, Szer. terminala 50 13.00, Aktywowany tlok 31.50, Sredn. zewn. 61.60, Dlugosc 83.00, Liczba otworów montazowych 3, Dlugosc calkowita w 109.00Standard Linegotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny odpowiednik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BOSCHOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.

Cechy produktu:Grupa RozrusznikiDane elektryczneWymiaryLiczba otworów montazowych 3Liczba zlaczy 3Sruba cewki długość 20.00Paski uziemienia KrótkiTyp wspornika ZaciskowaSredn. zewn. koncówki oczkowej 19.50Sredn. wewn. koncówki oczkowej 5.70B+M10Zacisk 50 SrubaSruba cewki średnica M10Aktywowany tlok 31.50Sredn. zewn. 61.60Dlugosc 83.00Dlugosc calkowita w 109.00Napiecie 12Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaSS0105 AUTOSTARTER POLANDSS0105 BOSCH AUTOSTARTER POLAND1986SE3694 BOSCH2339402350 BOSCH2339402300 BOSCH2339402303 BOSCH333917 HC-CARGO O producencie:HC CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.