Rozrusznik BMW 3 5 E34 E39 E46 113446 HC-CARGO
Opis
Rozrusznik BMW 3 5 E34 E39 E46 113446 HC-CARGOCałkowicie nowy rozrusznik od liderów automotive HC-Cargo. Nasz rozrusznik to wysokiej jakości produkt wykonaniem i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego rozrusznika w Twoim pojeździe.
Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość wykonania.
Opis szczegółowykW 2.2, Napiecie 12, Typ bendiksu Stal, Liczba otworów montazowych 2 (2), Odleglosc (tyl) 168.50, Typ przekladni GR, Prod. info BN, Wodoodporny Nie, Odleglosc (przód) 55.00, Dlug. bendiksu 20.00, Liczba zebów 9, B+ M8, Zacisk 50 Z, Kolnierz montazowy 76.00, Zacisk 30H M5, Odleglosc 105.00, Uszczelnienie olejowe Nie, Typ sprzegla Suche, Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegara, Regulator ze szczotkotrzymaczem 45;15, Liczba otworów montazowych 2 (2), Dlugosc calkowita w 239.00HC - Standardgotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CargoOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznych.
Specyfikacja techniczna:Grupa: RozrusznikiInformacje o produkcieDane elektrycznekW 2.2Napiecie 12KatalogProd. info BNWodoodporny NieUszczelnienie olejowe NieTyp sprzegla SucheWymiaryTyp bendiksu StalLiczba otworów montazowych 2 (2)Odleglosc (tyl) 168.50Typ przekladni GROdleglosc (przód) 55.00Dlug. bendiksu 20.00Liczba zebów 9B+M8Zacisk 50 ZKolnierz montazowy 76.00Zacisk 30HM5Odleglosc 105.00Kier. obrotu Zgodnie ze wskazówkami zegaraRegulator ze szczotkotrzymaczem 45;15Dlugosc calkowita w 239.00B+ : M8Clutch type : DryDist. : 105.00Drive dist. : 20.00Drive type : SteelGear type : GRkW : 2.2Mount. flange : 76.00No./mount. holes : 2 (2)No./teeth : 9Oil sealed : NoRotation : CRTerminal 30h : M5Total length : 239.00Voltage : 12Waterproof : NoZastępuje│Lista częściNumer OE12411466345 BMW12412246570 BMW12412246571 BMW12412246574 BMW12412247391 BMW12412247492 BMW12412288166 BMW12412446570 BMW12414371646 BMW12417785691 BMW12417785715 BMW12417787925 BMW12419069808 BMW12422242231 BMW7787925 BMW2246570 BMW2246571 BMW2247391 BMW7785691 BMW7785715 BMW9069808 BMW1202141 OPEL1202168 OPEL24454172 OPEL6202017 OPEL6202054 OPEL90465731 OPEL90542412 OPEL93171945 OPEL93175889 OPEL93175907 OPEL9512771 OPELR1040037 OPELR1540015 OPELNAD000090 ROVERNumer konkurentaDRS2620 AC DELCODRS2620X AC DELCODRS7300 AC DELCODRS3684 AC DELCODRS9980 AC DELCO10378 AD KÜHNER101171 AD KÜHNER10983 AD KÜHNER10984 AD KÜHNERS0093SR AUTOSTARTER POLANDS0493 AUTOSTARTER POLANDS0093PR AUTOSTARTER POLANDS0093 AUTOSTARTER POLANDS4035 AUTOSTARTER POLAND0986012627 BOSCH0986017300 BOSCH0001109025 BOSCH0001109200 BOSCH0001109201 BOSCH0001109206 BOSCH0986019980 BOSCHF042202536 BOSCHF042S02176 BOSCHF042200193 BOSCH0986012623 BOSCH0986018303 BOSCH0986019983 BOSCH0986022713 BOSCH0986022710 BOSCHCST10210 CASCO SRLCST30163 CASCO SRLCST30114 CASCO SRL3182 CEVAM3861 CEVAM210509092 CV PSH210521093 CV PSH130530092 CV PSHDRS2620 DELCO REMYDRS2620X DELCO REMYDRS7300 DELCO REMYDRS9980 DELCO REMYDRS3684 DELCO REMYDSN587 DENSO315112092 DRI315115092 DRI315135092 DRI315137092 DRI252246 ELSTOCK252417 ELSTOCK26301 ELSTOCK220091 ERA SPA220091A ERA SPA220607 ERA SPA220607A ERA SPA11017300 EUROTEC11022710 EUROTEC11019980 EUROTEC
