Wirnik rozrusznika 230371 HC-CARGO
Opis
Wirnik rozrusznika 230371 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika 230371 HC-CARGO od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnikaGotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.
Opis szczegółowykW 2.1, Napiecie 12, Srednica komutatora 32.00, Odleglosc komutatorów 15.00, Sredn. zewn. wypustu/zeba 17.00, Liczba szyn 23, Wysokosc pierscienia 35.20, Dlugosc szyny 5.50, Sredn. wewn. pierscienia 12.90, Odleglosc baru 3.45, Liczba zebów 11, Srednica rdzenia 59.00, Dlugosc walu 149.00, Odleglosc poprzeczki preta 41.20, Srednica walu (przód) 10.00, Wysokosc szyny 24.00, Dlug. wypustu/zeba 24.50, Srednica zewn. walu (tyl) 8.00, Sredn. zewn. pierscienia 52.40, Kier. obrotu CW, Uwaga 13 denti: HC-CARGO 137893., Srednica walu 16.90gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraInformacje o produkcieDane elektrycznekW 2.1Napiecie 12KatalogUwaga 13 denti: HC-CARGO 137893.
WymiarySrednica komutatora 32.00Odleglosc komutatorów 15.00Sredn. zewn. wypustu/zeba 17.00Liczba szyn 23Wysokosc pierscienia 35.20Sredn. wewn. pierscienia 12.90Odleglosc baru 3.45Liczba zebów 11Srednica rdzenia 59.00Dlugosc walu 149.00Odleglosc poprzeczki preta 41.20Srednica walu (przód) 10.00Wysokosc szyny 24.00Dlug. wypustu/zeba 24.50Srednica zewn. walu (tyl) 8.00Sredn. zewn. pierscienia 52.40Kier. obrotu CWSrednica walu 16.90Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaSA0049 AUTOSTARTER POLANDSA0049 BOSCH AUTOSTARTER POLAND1004011208 BOSCH1004011315 BOSCH1986SE1583 BOSCH1986SE1879 BOSCH230371 HC-CARGOWSA5960 WOOD AUTO SUPPLWirkniki alternatorów: O producencie:O producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.
Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.
