Zawór Egr Citroen C8 Peugeot 807 Fiat Ulysse Lancia Phedra
Opis
NTY EGR-CT-008 Zawór AGR✅ Producent: NTY✅ Numer katalogowy: EGR-CT-008✅ Pasuje do aut: ENG. 2.0,2.2D CITROEN C8; PEUGEOT 807; FIAT ULYSSE; LANCIA PHEDRA; 2002-Informacje:Tryb pracy: pneumatycznyDokładny wykaz wszystkich pojazdów i silników znajduje się poniżej.
Numery części:1628.2N1628.
XP96383741809638374480Pasuje do aut:CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 1997 2002.07 -CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 1997 2002.07 -CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 1997 2002.07 -CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 1997 2006.07 -CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2179 2002.07 -CITROËN C8 Van (EA_, EB_) HDi 110 (EBRHTB) 1997 2003.11 - 2009.12CITROËN C8 Van (EA_, EB_) HDi (EB4HWB) 2179 2003.11 - 2006.07FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 1997 2002.08 - 2006.08FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 1997 2003.05 - 2006.08FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2179 2002.08 - 2006.08FIAT ULYSSE (220_) 2.0 JTD 16V 1997 1999.05 - 2002.08LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179AXB1A) 1997 2002.09 - 2010.11LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.
AXE1A) 1997 2003.07 - 2010.11LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A) 2179 2002.09 - 2010.11PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI 16V 1997 1999.08 - 2002.08PEUGEOT 806 (221) 2.0 HDI 1997 1999.08 - 2002.08PEUGEOT 806 Van (AF_) HDi (AFRHZC) 1997 1999.06 - 2003.02PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi 1997 2002.06 - 2006.05PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi 1997 2004.04 -PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDI 1997 2006.06 -PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi 2179 2002.06 -PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 HDi 2179 2004.04 - 2006.05PEUGEOT 807 Van (EB_) 2.0 HDi (EBRHMEF) 1997 2002.06 - 2006.05PEUGEOT 807 Van (EB_) 2.0 HDi (EBRHTBF, EBRHWBF) 1997 2004.04 - 2006.05PEUGEOT 807 Van (EB_) HDi (EB4HWGF) 2179 2004.04 - 2006.05
