TEXTAR Szczęki Hamulcowe - JUMPER, DUCATO, BOXER
Opis
WYPRZEDAŻSzczęki hamulcowe TextarKomplet na oś Nr katalogowy: 91060900Specyfikacja:średnica [mm]: 254,0Szerokość [mm]: 57,0System hamulcowy: LockheedCiężar [kg]: 1,2Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z dźwignią hamulca pomocniczegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Peugeot BOXER Autobus (230P)2.0 i 80 kW 1994.03 -> 2002.042.0 i 4x4 80 kW 1996.08 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD 68 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 4x4 68 kW 1996.07 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.08 -> 2002.042.5 D 4x4 63 kW 1996.07 -> 2002.042.5 TD 76 kW 1994.07 -> 2002.042.5 TD 4x4 76 kW 1996.07 -> 2002.042.5 TDI 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 TDI 4x4 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 DT 62 kW 1997.10 -> 2001.112.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 DTiC 90 kW 1997.10 -> 2000.092.8 HDi 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDi Napęd na 4 koła 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDI 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 HDi 4x4 94 kW 2000.10 -> 2002.04Peugeot BOXER Autobus (244, Z_)2.0 BiFuel 81 kW 2001.12 -> 2006.062.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 90 kW 2002.03 -> 2005.082.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.04 -> .
Peugeot BOXER Furgon (230L)2.0 i 80 kW 1994.06 -> 2002.042.0 4x4 80 kW 1996.03 -> 1998.091.9 D 50 kW 1999.07 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1999.07 -> 2002.041.9 TD 68 kW 1994.03 -> 2002.041.9 DT 4x4 66 kW 1996.03 -> 1998.092.0 HDI 62 kW 2001.08 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 4x4 63 kW 1999.07 -> 2002.042.5 TD 76 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 TDI 4x4 79 kW 1999.07 -> 2002.042.5 DT 62 kW 1997.10 -> 2001.112.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 DTiC 90 kW 1997.10 -> 2000.092.8 HDi 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDi 4x4 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDI 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 HDi 4x4 94 kW 2000.10 -> 2002.04Peugeot BOXER Furgon (244)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 BiFuel 81 kW 2001.12 -> 2006.062.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 90 kW 2002.03 -> 2005.082.8 HDi 93 kW 2005.09 -> 2009.092.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.04 -> .
Peugeot BOXER platforma / podwozie (244)2.0 BiFuel 81 kW 2001.12 -> 2006.062.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 TD 90 kW 2001.12 -> 2005.032.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.04 -> .
Peugeot BOXER platforma / podwozie (ZCT_)2.0 i 80 kW 1994.06 -> 2002.042.0 81 kW 2001.12 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1994.06 -> 2002.041.9 TD 68 kW 1994.07 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 4x4 63 kW 1999.07 -> 2002.042.5 TD 76 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 TDI 4x4 79 kW 1999.07 -> 2002.042.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 HDi 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDi Napęd na 4 koła 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDI 94 kW 2000.11 -> 2002.04Fiat DUCATO Autobus (230_)2.0 Panorama/Combinato 80 kW 1994.03 -> 2002.042.0 4x4 80 kW 1994.11 -> 2001.111.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D 59 kW 1998.05 -> 2001.111.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D Combinato 51 kW 1995.06 -> 2002.041.9 TD Combinato 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD Panorama/Combinato 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.10 -> 2002.042.5 D 55 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TD 80 kW 1994.06 -> 1998.082.5 TD 4x4 80 kW 1994.11 -> 1998.042.5 TD 4x4 85 kW 1994.06 -> 2001.092.5 D Combinato 62 kW 1994.08 -> 2002.042.5 TDI Panorama/Combinato 80 kW 1994.07 -> 2002.042.5 TDI Panorama/Combinato 85 kW 1994.03 -> 2002.04
