Tarcze Klocki BOSCH Przód VW GOLF V VI 288mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 088Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,56średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 5spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 424 797Specyfikacja:Grubość [mm]: 20Wysokość 1 [mm]: 71,4Wysokość 2 [mm]: 66Szerokość 1 [mm]: 155,2Szerokość 2 [mm]: 156,4System hamulcowy: ATEInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 85 kW 2006.08 -> 2008.112.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 FSI 4motion 110 kW 2004.08 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.5 110 kW 2005.06 -> 2008.113.2 R32 4motion 184 kW 2005.11 -> 2008.111.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.111.9 TDI 4motion 77 kW 2004.08 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.112.0 TDI 100 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2004.08 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 TSI 90 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 103 kW 2007.06 -> 2009.071.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2009.071.4 TSI 125 kW 2007.06 -> 2009.072.0 147 kW 2007.06 -> 2009.072.5 125 kW 2008.01 -> 2009.071.9 TDI 4motion 77 kW 2008.01 -> 2009.072.0 TDI 100 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 103 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.111.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.2 TSI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.072.5 125 kW 2009.07 -> 2010.071.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2013.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100
