Stan3 Trw Tarcza Hamulcowa Tył Vw Golf V Audi A3 Octavia
Opis
TARCZA HAMULCOWAFIRMY TRWDF 4276DF4276CENA ZA 1 SZTUKĘ .
Wymiar gwintu: 15,3Wysokość [mm]: 51Typ tarczy hamulcowej: pełnyŚrednica [mm]: 255Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Minimalna grubość [mm]: 8średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu [mm]: 112ZASTOSOWANIE.
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiAUDI A3 (8P1) 1197 CBZB 2010.04 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1390 CAXC, CMSA 2007.09 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1595 CMXA 2011.01 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 BAG, BLP, BLF 2003.08 - 2007.09AUDI A3 (8P1) 1598 CAYC 2009.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1598 CAYB 2009.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1798 BYT, BZB, CDAA 2006.11 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1896 BKC, BLS, BXE 2003.05 - 2010.05AUDI A3 (8P1) 1968 AZV, CBAA, CFFA 2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1968 BKD, CBAB, CFFB, CLJA 2003.05 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1968 BMM 2005.06 - 2008.06AUDI A3 (8P1) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - 2012.08AUDI A3 (8P1) 1968 BUY 2006.06 - 2008.06AUDI A3 (8P1) 1984 AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ 2003.05 - 2008.06AUDI A3 (8P1) 1984 AXX, BWA, CAWB, CCZA 2004.09 - 2012.08AUDI A3 kabriolet (8P7) 1197 CBZB 2010.03 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1390 CAXC 2011.02 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1595 BSE 2008.09 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1598 CAYC 2009.05 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1798 BZB, CDAA 2008.04 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1896 BLS 2008.04 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1968 CBAA, CFFA 2008.04 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1968 CBAB, CFFB 2008.04 - .
AUDI A3 kabriolet (8P7) 1984 CAWB, CCZA 2008.04 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1197 CBZB 2010.04 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1390 CAXC, CMSA 2007.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BMN, CBBB, CFGB 2006.03 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1968 BUY 2006.06 - 2008.06AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ 2004.09 - .
AUDI A3 Sportback (8PA) 1984 AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA 2004.09 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1798 BYT, BZB, CDAA 2007.01 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE 2004.04 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1896 BXF 2009.08 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1968 BKD, CFHC 2004.03 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1968 AZV 2004.03 - 2009.05SEAT ALTEA (5P1) 1968 BMM 2005.11 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1968 BMN, CEGA 2006.03 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1984 BLR, BLY, BVY, BVZ 2004.05 - 2009.03SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BMM 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BKD, CFHC 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 AZV 2006.11 - 2009.03SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BMN, CEGA, CFJA 2007.06 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BMN, CEGA 2007.06 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 BMM 2007.06 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1968 CFHC 2010.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1984 BVY, BVZ 2006.10 - 2009.03SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1984 BWA 2007.06 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1984 CCZB 2009.05 - .
SEAT LEON (1M1) 1896 ALH, AGR 1999.11 - 2006.06SEAT LEON (1M1) 1896 AHF, ASV 1999.11 - 2006.06SEAT LEON (1P1) 1197 CBZB 2010.02 - .
SEAT LEON (1P1) 1390 BXW, CGGB 2006.06 - .
SEAT LEON (1P1) 1390 CAXC 2007.11 - .
SEAT LEON (1P1) 1595 BSE, BSF, CCSA, CMXA 2005.07 - .
SEAT LEON (1P1) 1595 CHGA 2009.12 - .
SEAT LEON (1P1) 1595 CMXA 2010.11 - .
SEAT LEON (1P1) 1598 CAYC 2010.02 - .
SEAT LEON (1P1) 1598 CAYB 2010.11 - .
SEAT LEON (5F_) 1197 CJZB 2013.01 - .
SEAT TOLEDO III (5P2) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA 2004.10 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1798 BYT, BZB, CDAA 2007.01 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1896 BKC, BJB, BLS, BXE 2004.10 - 2009.05SEAT TOLEDO III (5P2) 1968 BKD 2004.04 - 2009.05SKODA OCTAVIA (1Z3) 1390 BUD, CGGA 2004.06 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA 2004.06 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 CCSA, CMXA 2008.01 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1595 CHGA 2009.08 - .
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1598 BLF 2004.02 - 2008.10SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1968 CFHC 2010.05 - .
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1984 BLY, BLR, BVY, BVZ 2004.11 - .
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1984 BLX, BVX 2004.11 - .
SKODA YETI (5L) 1197 CBZB 2009.09 - .
SKODA YETI (5L) 1390 CAXA 2010.06 - .
SKODA YETI (5L) 1968 CFHA, CLCA 2009.11 - .
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1197 CBZB 2010.09 - .
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1197 CBZA 2010.09 - .
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1390 BCA 2004.03 - 2006.05VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1390 BUD 2006.05 - 2010.08VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB
