Tarcze Klocki P+T BOSCH AUDI A6 C7 345mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Bosch - Przód + TyłKomplet na obie osieTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 747Specyfikacja:średnica [mm]: 345Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 30Minimalna grubość [mm]: 28Wysokość [mm]: 52,1średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 68Ilość otworów: 5średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 201Specyfikacja:Grubość [mm]: 19Szerokość [mm]: 188Wysokość 1 [mm]: 73Wysokość 2 [mm]: 73,6Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z instrukcją montażuArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającąArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zamkiemArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyTarcze hamulcoweNr katalogowy: 0 986 479 750Specyfikacja:średnica [mm]: 330Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 21,9Minimalna grubość [mm]: 20Wysokość [mm]: 36średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 68Ilość otworów: 5Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 0 986 494 488Specyfikacja:Grubość [mm]: 17,3Szerokość [mm]: 116,7Wysokość [mm]: 58,5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z instrukcją montażuArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającąArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A6 (4G2, 4GC, C7)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.05 -> .2.0 TFSI 155 kW 2011.03 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2012.05 -> 2013.052.0 TFSI hybrid 155 kW 2011.11 -> .2.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2014.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2010.11 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.03 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.03 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.03 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .
Audi A6 Avant (4G5, 4GD, C7)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.06 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2011.05 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.11 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> 2018.092.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0
