Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze Klocki TEXTAR Przód VW EOS GOLF V VI 288mm

563,75 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 92120805Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24,9Wysokość [mm]: 49,7Wzór otworów/Ilość otworów: 05/10średnica wewnętrzna [mm]: 144Minimalna grubość [mm]: 22,0średnica otworu [mm]: 112,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Ciężar [kg]: 7,3Długość opakowania [cm]: 33Szerokość opakowania [cm]: 31,5Wysokość opakowania [cm]: 12Techniczny numer informacyjny: 98200 1208 0 1 PRO+Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez piasty kołaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez sworznia mocującego kołaPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: 2358701Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 156,5Szerokość 2 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 71,3Wysokość 2 [mm]: 66Grubość [mm]: 20,3System hamulcowy: TevesNumer artykułu zalecanego dodatku: 82076800Numer WVA: 23587Długość opakowania [cm]: 17Szerokość opakowania [cm]: 12Wysokość opakowania [cm]: 8,3Techniczny numer informacyjny: 23587 203 0 5Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze zintegrowanym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TSI 86 kW 2006.09 -> 2009.122.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.05Volkswagen GOLF V (1K1)1.6 FSI 74 kW 2006.02 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.071.8 Turbo 110 kW 2003.11 -> 2008.112.0 GTi 86 kW 2005.09 -> 2009.022.0 FSI 110 kW 2004.01 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.5 110 kW 2005.06 -> 2008.112.5 112 kW 2006.01 -> 2008.122.0 TDI 103 kW 2004.12 -> 2008.112.0 TDI 16V 103 kW 2003.10 -> 2008.112.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)2.5 110 kW 2007.06 -> 2009.072.5 112 kW 2007.06 -> 2009.072.5 125 kW 2008.01 -> 2009.071.9 TDI 4motion 77 kW 2008.01 -> 2009.072.0 TDI 103 kW 2007.06 -> 2009.072.0 TDI 16V 103 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.112.0 86 kW 2009.09 -> 2010.122.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.05Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .

Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.072.5 112 kW 2009.07 -> 2013.072.5 125 kW 2009.07 -> 2010.071.6 TDI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.6 TDI 4motion 77 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.