Tarcze TEXTAR Przód VW POLO 9N, 6R 256mm
Opis
Tarcze hamulcowe Textar - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 92082205Specyfikacja:średnica [mm]: 256Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22,0Wysokość [mm]: 36,7Wzór otworów/Ilość otworów: 05/06Minimalna grubość [mm]: 19,0średnica otworu [mm]: 100,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Ciężar [kg]: 5,2Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany zewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 55 kW 2011.08 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 Flex 77 kW 2013.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 230 169 kW 2016.04 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.5 TDI 66 kW 2014.07 -> .1.5 TDI GT 77 kW 2009.06 -> .1.5 TDI GT 81 kW 2016.08 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .
Volkswagen POLO (9N_)1.2 40 kW 2002.01 -> 2007.051.2 44 kW 2007.05 -> 2009.111.2 12V 47 kW 2001.10 -> 2007.071.2 12V 51 kW 2007.05 -> 2009.111.4 16V 55 kW 2001.10 -> 2008.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2009.111.4 BiFuel 60 kW 2006.05 -> 2009.111.4 61 kW 2002.08 -> 2009.111.4 FSI 63 kW 2002.02 -> 2006.071.4 16V 74 kW 2001.10 -> 2008.051.6 74 kW 2002.08 -> 2005.051.6 Flex 76 kW 2004.12 -> 2008.041.6 16V 77 kW 2006.05 -> 2009.111.6 Flex 77 kW 2008.05 -> 2012.011.6 Flex 74 kW 2008.06 -> 2009.041.4 TDI 51 kW 2005.04 -> 2009.111.4 TDI 55 kW 2001.10 -> 2005.061.4 TDI 59 kW 2005.04 -> 2009.111.9 SDI 47 kW 2001.10 -> 2009.111.9 TDI 74 kW 2001.10 -> 2009.11Volkswagen POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2)1.0 58 kW 2003.02 -> 2003.101.4 55 kW 2002.11 -> 2012.041.4 61 kW 2003.12 -> 2010.081.4 74 kW 2003.11 -> .1.6 74 kW 2002.09 -> .1.6 Total Flex 74 kW 2004.10 -> .1.6 Flex 76 kW 2004.12 -> 2008.041.6 Flex 77 kW 2008.05 -> 2014.062.0 85 kW 2002.09 -> .2.0 Total Flex 88 kW 2008.09 -> 2014.122.0 Flex 88 kW 2008.10 -> 2014.121.4 TDI 55 kW 2003.07 -> .1.9 SDI 47 kW 2002.09 -> .1.9 TDi 74 kW 2002.09 -> .
Volkswagen POLO sedan (9N4)1.6 74 kW 2002.09 -> 2005.051.6 77 kW 2007.01 -> 2010.121.9 TDI 74 kW 2003.07 -> 2010.12Volkswagen POLO Van (6R)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.03 -> 2014.051.2 BlueMotion 51 kW 2009.03 -> 2014.051.2 TSI 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSi 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSi BlueMotion 77 kW 2009.11 -> 2014.051.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 63 kW 2009.03 -> 2014.051.2 TDi BlueMotion 55 kW 2009.10 -> 2014.051.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.6 TDi 55 kW 2009.06 -> 2014.051.6 TDi BlueMotion 66 kW 2009.06 -> 2014.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
