Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Wirnik rozrusznika 132153 HC-CARGO

101,44 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Wirnik rozrusznika 132153 HC-CARGOCałkowicie nowy Wirnik rozrusznika 132153 HC-CARGO od liderów automotive HC-CARGO. Nasz wirnik to wysokiej jakości produkt specyfikacją i parametrami nie odstępujący od oryginalnej części. Jest to znakomity zamiennik, dla oryginalnie zamontowanego wirnika.

Gotowy do montażu bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Całość cechuje wzorowy stan oraz wysoka jakość.

Opis szczegółowykW 0.8/0.85/0.95, Napiecie 12, Srednica komutatora 36.10, Odleglosc komutatorów 18.20, Sredn. zewn. wypustu/zeba 17.20, Liczba szyn 19, Wysokosc pierscienia 23.50, Dlugosc szyny 4.70, Sredn. wewn. pierscienia 15.60, Odleglosc baru 2.80, Srednica rdzenia 60.00, Dlugosc walu 217.00, Odleglosc poprzeczki preta 37.30, Srednica walu (przód) 12.60, Wysokosc szyny 14.80, Dlug. wypustu/zeba 21.00, Liczba wypustów 10, Srednica zewn. walu (tyl) 12.00, Sredn. zewn. pierscienia 47.20, Srednica zewn. walu (tyl) 12.00, Kier. obrotu CW, Srednica walu 17.70gotowy do bezpośredniego montażufabrycznie nowy nie regenerowany!idealny zamiennik oryginałuznakomity stan technicznyProducent: HC-CARGOZamiennik dla: BoschOferowane przez nas towary podlegają surowym procedurom testowym. Spełniają najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz parametrów technicznychSpecyfikacja techniczna:Wirnik alternatoraDane elektryczneWymiarySrednica komutatora 36.10Odleglosc komutatorów 18.20Sredn. zewn. wypustu/zeba 17.20Liczba szyn 19Wysokosc pierscienia 23.50Sredn. wewn. pierscienia 15.60Odleglosc baru 2.80Srednica rdzenia 60.00Dlugosc walu 217.00Odleglosc poprzeczki preta 37.30Srednica walu (przód) 12.60Wysokosc szyny 14.80Dlug. wypustu/zeba 21.00Liczba wypustów 10Srednica zewn. walu (tyl) 12.00Sredn. zewn. pierscienia 47.20Srednica zewn. walu (tyl) 12.00Kier. obrotu CWSrednica walu 17.70kW  0.8/0.85/0.95Napiecie 12Numery referencyjne:Zastępuje│Lista częściNumer konkurentaSA0023 AUTOSTARTER POLAND1004012421 BOSCH1004012422 BOSCH1004012432 BOSCH1004012905 BOSCH9001304001 BOSCH9001334001 BOSCH132153 HC-CARGOWSA5863 WOOD AUTO SUPPLWSA59009 WOOD AUTO SUPPLO producencie:CARGO to uznana na świecie marka części elektrycznych i elektromechanicznych, produkowanych pod nadzorem firmy BOSCH, znanego z najwyższej jakości właściciela marki CARGO.

Dzięki wysokim standardom technicznym i reżimom produkcyjnym marki macierzystej, produkty CARGO oferują najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.