Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Klocki TEXTAR Przód MITSUBISHI PAJERO III, IV

112,68 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 2348801Specyfikacja:Szerokość [mm]: 139,2Wysokość [mm]: 58,3Grubość [mm]: 16Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 2System hamulcowy: SumitomoNumer WVA: 23488Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Mitsubishi PAJERO III (V7_W, V6_W)2.4 82 kW 2001.10 -> 2007.013.0 V6 24V 130 kW 1999.01 -> 2006.123.5 140 kW 2000.04 -> 2004.043.5 149 kW 2000.04 -> 2007.013.8 150 kW 2003.09 -> 2006.103.8 (V67W) 184 kW 2003.03 -> 2007.012.5 TDi 73 kW 2000.04 -> 2006.122.5 TDi 85 kW 2001.09 -> 2006.122.5 TDi 4WD 98 kW 2001.07 -> 2007.093.2 Di-D (V68W) 118 kW 2000.04 -> 2006.123.2 Di-D 121 kW 2000.04 -> 2001.103.2 Di-D 129 kW 2000.04 -> 2007.01Mitsubishi PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W)2.4 82 kW 2001.10 -> 2006.123.0 (V73W) 125 kW 2001.10 -> 2006.123.5 GDi 4WD (V75W) 125 kW 2001.10 -> 2006.123.5 i 160 kW 2003.09 -> 2006.103.5 V6 GDI (V65W, V75W) 149 kW 2000.04 -> 2006.123.8 i 4WD (V60/V70) 149 kW 2003.09 -> 2006.102.5 TDi (V64W, V74W) 73 kW 2000.04 -> 2006.122.5 TDi (V64W, V74W) 85 kW 2001.09 -> 2006.122.8 TD 4WD (V60/V70) 92 kW 2000.05 -> 2002.073.2 DI-D (V68W, V78W) 118 kW 2001.10 -> 2006.123.2 DI-D (V68W, V78W) 121 kW 2000.04 -> 2006.12Mitsubishi PAJERO IV (V8_W, V9_W)3.0 4WD 128 kW 2014.08 -> .3.0 4WD 131 kW 2007.02 -> .3.0 4WD 135 kW 2007.01 -> .3.5 4WD 147 kW 2013.11 -> .3.5 Flex 4WD 151 kW 2009.08 -> .3.5 V6 4WD 139 kW 2009.09 -> .3.8 i 4WD (V97W, V87W) 175 kW 2009.01 -> .3.8 V6 182 kW 2006.10 -> .3.8 V6 (V87W, V97W) 184 kW 2007.02 -> .3.2 DI-D GLS 124 kW 2007.02 -> .3.2 DI-D (V88W, V98W) 118 kW 2007.02 -> .3.2 DI-D 4WD 121 kW 2008.11 -> .3.2 DI-D 123 kW 2007.02 -> .3.2 DI-D (V88W, V98W) 125 kW 2007.02 -> .3.2 DI-D 4WD 132 kW 2013.11 -> .3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) 140 kW 2007.02 -> .3.2 DI-D 153 kW 2009.01 -> .3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) 147 kW 2009.01 -> .3.2 DI-D 4WD 149 kW 2012.01 -> .3.2 4WD 141 kW 2016.10 -> .

Mitsubishi PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V)3.2 DI-D 118 kW 2006.11 -> .3.2 DI-D 4WD 140 kW 2007.02 -> .3.2 TD 4WD 147 kW 2010.01 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.