Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcza BOSCH Przód AUDI A3 8P 8V 288mm

155,08 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcza hamulcowa Bosch - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 0 986 479 088Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 9spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyTyp tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A3 (8P1)1.2 TSI 77 kW 2010.04 -> 2012.081.4 TFSI 92 kW 2007.09 -> 2012.081.6 75 kW 2003.05 -> 2012.081.6 E-Power 75 kW 2011.01 -> 2012.081.6 FSI 85 kW 2003.08 -> 2007.091.8 TFSI 118 kW 2006.11 -> 2012.081.8 TFSI quattro 118 kW 2008.07 -> 2012.082.0 FSI 110 kW 2003.05 -> 2008.062.0 TFSI 147 kW 2004.09 -> 2012.082.0 TFSI quattro 147 kW 2004.09 -> 2012.083.2 V6 quattro 184 kW 2003.07 -> 2009.051.6 TDI 66 kW 2009.05 -> 2012.081.6 TDI 77 kW 2009.05 -> 2012.081.9 TDI 77 kW 2003.05 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2003.05 -> 2012.082.0 TDI quattro 100 kW 2003.05 -> 2008.062.0 TDI 103 kW 2005.06 -> 2008.062.0 TDI quattro 103 kW 2006.01 -> 2008.062.0 TDI 16V 103 kW 2003.05 -> 2012.082.0 TDI 16V quattro 103 kW 2004.08 -> 2012.082.0 TDI 120 kW 2006.06 -> 2008.062.0 TDI 125 kW 2006.03 -> 2012.082.0 TDI quattro 125 kW 2006.03 -> 2012.08Audi A3 (8V1, 8VK)1.0 TFSI 85 kW 2016.07 -> .1.2 TFSI 77 kW 2013.02 -> .1.2 TFSI 81 kW 2014.05 -> .1.4 TFSI 90 kW 2012.04 -> .1.4 TFSI 92 kW 2014.05 -> .1.4 TFSI 103 kW 2013.03 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.5 TFSI 110 kW 2017.05 -> .1.8 TFSI 132 kW 2012.04 -> .1.8 TFSI quattro 132 kW 2012.08 -> .2.0 TFSI 140 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 140 kW 2016.05 -> .1.6 TDI 77 kW 2012.10 -> .1.6 TDI 81 kW 2013.09 -> .1.6 TDI 85 kW 2017.02 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.01 -> .2.0 TDI 100 kW 2013.05 -> .2.0 TDI 105 kW 2012.09 -> .2.0 TDI 110 kW 2012.04 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2012.10 -> .2.0 TDI 135 kW 2013.05 -> .2.0 TDI quattro 135 kW 2012.12 -> .

Audi A3 kabriolet (8P7)1.2 TFSI 77 kW 2010.03 -> 2013.051.4 TFSI 92 kW 2011.02 -> 2013.051.6 75 kW 2008.09 -> 2010.051.8 TFSI 118 kW 2008.04 -> 2013.052.0 TFSI 147 kW 2008.04 -> 2013.051.6 TDI 77 kW 2009.05 -> 2013.051.9 TDI 77 kW 2008.04 -> 2009.102.0 TDI 100 kW 2008.04 -> 2013.052.0 TDI 103 kW 2008.04 -> 2013.05Audi A3 kabriolet (8V7, 8VE)1.4 TFSI 85 kW 2016.02 -> .1.4 TFSI 92 kW 2014.02 -> .1.4 TFSI 103 kW 2013.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.5 TFSI 110 kW 2017.05 -> 2018.1035 TFSI 110 kW 2018.10 -> .1.8 TFSI 125 kW 2014.05 -> .1.8 TFSI 132 kW 2013.10 -> .1.8 TFSI quattro 132 kW 2014.03 -> .2.0 TFSI 140 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 140 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 162 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 81 kW 2014.02 -> .1.6 TDI 85 kW 2017.04 -> .2.0 TDI 100 kW 2013.10 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.10 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2014.03 -> .2.0 TDI 135 kW 2014.05 -> .2.0 TDI quattro 135 kW 2014.05 -> .

Audi A3 Limousine (8VS, 8VM)1.0 TFSI 85 kW 2016.07 -> 2018.1030 TFSI 85 kW 2018.07 -> .1.2 TFSI 77 kW 2013.10 -> .1.2 TFSI 81 kW 2014.05 -> .1.4 TFSI 90 kW 2013.09 -> .1.4 TFSI 92 kW 2013.09 -> .1.4 TFSI 103 kW 2013.05 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.5 TFSI 110 kW 2017.05 -> 2018.1035 TFSI 110 kW 2018.10 -> .35 TFSI 110 kW 2018.10 -> .1.8 TFSI 125 kW 2013.11 -> .1.8 TFSI 132 kW 2013.05 -> .1.8 TFSI quattro 132 kW 2013.11 -> .2.0 TFSI 140 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 140 kW 2016.05 -> .1.6 TDI 77 kW 2013.09 -> .1.6 TDI 81 kW 2014.05 -> .