Tarcze Klocki TEXTAR Przód CITROEN XSARA 266mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 92111503Specyfikacja:średnica [mm]: 266Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22,0Wysokość [mm]: 34,0Wzór otworów/Ilość otworów: 04/06Minimalna grubość [mm]: 20,0średnica otworu [mm]: 108,0średnica otworu centrującego [mm]: 66,0Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany zewnętrzniePowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2395401Specyfikacja:Szerokość [mm]: 137Wysokość [mm]: 51,6Grubość [mm]: 19System hamulcowy: BoschInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaźnika zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Citroen XSARA (N1)1.4 i 55 kW 1997.04 -> 2005.031.6 i 65 kW 1997.04 -> 2000.091.6 16V 80 kW 2000.09 -> 2005.031.8 i 66 kW 1997.04 -> 2000.091.8 i Aut. 74 kW 1997.04 -> 2000.091.4 HDi 50 kW 2003.01 -> 2005.031.8 D 43 kW 1997.04 -> 2000.091.9 D 51 kW 1998.07 -> 2005.031.9 D 52 kW 2000.04 -> 2005.041.9 D 50 kW 1997.04 -> 2000.091.9 SD 55 kW 1998.01 -> 2000.092.0 HDi 90 66 kW 1999.02 -> 2005.03Citroen XSARA Break (N2)1.6 16V 80 kW 2000.09 -> 2005.081.4 HDi 50 kW 2003.01 -> 2005.082.0 HDI 90 66 kW 1999.02 -> 2005.08Citroen XSARA coupe (N0)1.4 i 55 kW 1998.03 -> 2005.031.6 i 65 kW 1998.02 -> 2000.091.6 16V 80 kW 2000.09 -> 2005.031.8 i 66 kW 1998.02 -> 2000.091.8 i 74 kW 1998.02 -> 2000.091.4 HDi 50 kW 2003.01 -> 2005.031.9 D 51 kW 1999.02 -> 2005.031.9 D 50 kW 1998.02 -> 2000.092.0 HDI 90 66 kW 1999.02 -> 2005.03Citroen XSARA Nadwozie pełne / liftback1.4 55 kW 1998.05 -> 2004.101.9 D 51 kW 1999.06 -> 2005.032.0 HDi 66 kW 2000.09 -> 2005.03Citroen XSARA PICASSO (N68)1.6 65 kW 1999.12 -> .1.6 67 kW 2002.06 -> .1.6 70 kW 1999.12 -> .1.6 Chrono 74 kW 2001.04 -> 2004.101.6 16V 80 kW 2005.09 -> .1.6 16V 81 kW 2005.06 -> 2006.091.6 Flex 81 kW 2009.11 -> .1.6 Flex 83 kW 2006.10 -> 2012.061.8 16V 85 kW 2000.02 -> .1.8 SX 76 kW 2000.06 -> 2005.082.0 16V 100 kW 2003.01 -> .2.0 16V 101 kW 1999.12 -> 2011.111.6 HDi 66 kW 2005.09 -> .1.6 HDi 80 kW 2004.05 -> .2.0 HDi 66 kW 1999.12 -> .2.0 HDi 80 kW 1999.12 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
