Przejdź do treści
Znajdź i porównaj ceny!

Tarcze TEXTAR Tył PASSAT B6, B7, B8, CC 310mm

218,05 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe Textar - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 92140703Specyfikacja:średnica [mm]: 310Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22,0Wysokość [mm]: 48,5Wzór otworów/Ilość otworów: 05/10Minimalna grubość [mm]: 20,0średnica otworu [mm]: 112,0średnica otworu centrującego [mm]: 65,0Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen PASSAT (362)3.6 FSI 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT (3C2)3.2 FSI 4motion 184 kW 2005.11 -> 2010.073.6 FSI 206 kW 2005.06 -> 2010.073.6 FSI 4motion 206 kW 2005.09 -> 2010.073.6 R36 4motion 220 kW 2007.04 -> 2010.07Volkswagen PASSAT (3G2)1.4 TSI 92 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.02 -> .1.4 GTE Hybrid 115 kW 2015.06 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 162 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 88 kW 2014.08 -> .2.0 TDI 81 kW 2016.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 130 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2014.08 -> .

Volkswagen PASSAT (A32, A33)2.5 125 kW 2011.01 -> .3.6 FSI 206 kW 2011.04 -> .

Volkswagen PASSAT ALLTRACK (3G5)1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TSI 4motion 162 kW 2015.07 -> .2.0 TSI 4motion 200 kW 2018.08 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2015.05 -> .

Volkswagen PASSAT CC (357)3.6 FSI 4motion 206 kW 2008.06 -> 2012.013.6 FSI 4motion 220 kW 2008.02 -> 2011.12Volkswagen PASSAT Furgon / kombi (365)1.4 TSi BlueMotion 90 kW 2010.08 -> 2014.121.8 TFSi 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TFSI 155 kW 2010.11 -> 2014.123.6 FSi 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.121.6 TDi BlueMotion 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDi BlueMotion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDi BlueMotion 125 kW 2010.08 -> 2014.12Volkswagen PASSAT Variant (365)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.121.8 TSI 112 kW 2011.02 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2015.123.6 FSI 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 100 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 125 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2010.08 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT Variant (3C5)2.0 86 kW 2006.09 -> 2008.122.0 100 kW 2006.09 -> 2007.123.2 FSI 4motion 184 kW 2005.11 -> 2010.113.6 FSI 206 kW 2005.09 -> 2010.113.6 FSI 4motion 206 kW 2005.09 -> 2010.113.6 R36 4motion 220 kW 2007.04 -> 2010.11Volkswagen PASSAT Variant (3G5)1.4 TSI 92 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.02 -> .1.4 GTE Hybrid 115 kW 2015.06 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 162 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 4motion 200 kW 2018.09 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 88 kW 2014.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.